Програма Бонус Плюс Приватбанку

Власники карт Приватбанку можуть стати учасниками програми «Бонус Плюс». Ваша карта підключається в ній абсолютно безкоштовно. На картах, які беруть участь у програмі лояльності, варто відповідна відмітка. Якщо карта бере участь у даній програмі, то при оплаті товарів частина коштів від суми покупки повертається на бонусний рахунок. Бонусна система діє за умови, що покупки здійснюються в торгових точках, які є партнерами Приватбанку.

Програма Бонус Плюс ПриватбанкуНа сьогоднішній день кількість партнерів, які беруть участь у програмі лояльності «Бонус Плюс» досить велике. Так, програма бонус плюс Приватбанку поширює свою дію на цілий ряд продуктових магазинів, магазинів одягу та взуття, господарських товарів, техніки, кафе, барів, салонів краси, аптек. На дверях пратнеров зазвичай можна побачити наклейку, яка свідчить про участь даної торгової точки в бонусній програмі. Також ПриватБанк має ряд інтернет-партнерів, які беруть участь у програмі.

При здійсненні покупки ви отримаєте до 20% її вартості на бонусний рахунок. Витратити бонуси можна в цих торговельних точках, розраховуючись за покупки. Наприклад, на бонусному рахунку вашої картки знаходиться сто гривень. В будь-якому магазині, на який поширюється програма бонус плюс приватбанку, ви зможете придбати товар на цю суму, не витрачаючи коштів з основного рахунку. З вашої картки просто списується необхідну кількість бонусів. Для цього потрібно сказати продавцю, що ви хочете оплатити товар за допомогою бонусів на карті. Зняти готівку з бонусного рахунку не можна. Також кошти можна переказувати на будь-який інший рахунок. Бонусами можна розраховуватися тільки в магазинах-партнерах банку, які знаходяться на території України.

Програма «Бонус Плюс» є всеукраїнською програмою. У ній бере участь більше 20 мільйонів чоловік. І з кожним днем ця цифра зростає. Дізнатися про стан свого бонусного рахунку можна кількома способами. По-перше, ви легко можете перевірити його у всіх банкоматах Приватбанку. Також, дізнатися про кількість бонусів на рахунку можна, скориставшись сервісом Приват24 або відправивши SMS повідомлення з запитом на номер банку.

Програма «Бонус Плюс» дуже вигідна і зручна. Ви отримуєте можливість купувати необхідні товари, не витрачаючи при цьому своїх особистих коштів.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 1
  1. Юрій

    До кого звертатися зі скаргою у разі якщо продавець торгової точки, що входить до переліку партнерів программи, відмовляється продавати товари за бонусними нарахуваннями?

Додати коментар