Реструктуризація кредитної карти Приватбанку.

Реструктуризація кредитної карти Приватбанку.

Кожен банк, видаючи позикові кошти, сподіватися отримати їх назад разом з відсотками. Тому розглядає будь-які можливості погашення боргу, перш ніж приступати до серйозних заходів щодо неплатника кредиту.

Одним з найбільш популярних і зручних способів повернення боргового зобов’язання банку є реструктуризація. Кредитна установа змушена піти на цей захід, тому що вона дозволяє повернути борги накопичені за ним відсотки.

Зміст:

  • 1 Що таке реструктуризація по кредитній карті
  • 2 Як отримати реструктуризацію по кредитній карті

Що таке реструктуризація по кредитній карті

Зазвичай ні банки, ні їх «недбайливі» клієнти не зацікавлені в ініціації судового розгляду щодо непогашеного боргу.

Процес запускається, коли позичальник перестає вчасно вносити належні платежі та проценти. У нього утворюється штрафна заборгованість по кредитній карті. Велика кількість прострочених кредитів або судових розглядів погано відбиваються на рейтингу і репутації банку. Саме тому ПриватБанк пропонує реструктуризацію заборгованості по кредитній карті.

Тобто відбувається перегляд умов кредитного договору. Природно позичальникові не вдасться відмовитися від повернення позики. Зазвичай умови за договором реструктуризації вигідні обом сторонам. Можуть змінитися наступні моменти:

  • строки виплати. Банк формує новий, більш гнучкий графік.
  • величина заборгованості. Не варто сподіватися на її зменшення. У більшості випадків до суми основного боргу додається величина заборгованості за відсотками.
  • величина відсотків і їх ставка.

Як отримати реструктуризацію по кредитній карті

Реструктуризація кредитної карти Приватбанку.

Юридично процес реструктуризації звичайного кредиту нічим не відрізняться від реструктуризації кредитної картки. Боргові зобов’язання списуватися не будуть. Але для того щоб банк пішов назустріч боржнику той повинен обґрунтувати причину своєї неплатоспроможності в колишньому обсязі.

В житті позичальника повинні були відбутися певні обставини:

  • Втрата основного доходу. Це може бути скорочення або звільнення з роботи. Зменшення заробітної плати або затримка її виплати. Всі ці відомості легко підтвердити документально.
  • Особисті фактори. Можливо, за час кредиту відбулося народження дитини. До сімейними обставинами ставитися смерть близького родича, тяжке захворювання, що вимагає серйозних фінансових вкладень тощо.
  • Інші обставини, які банк може прийняти до розгляду.

Краще не чекати того моменту, коли відбудеться серйозне порушення графіка погашення кредиту та нарахування штрафних санкцій та пені. Слід заздалегідь зв’язатися з працівниками Приватбанку будь-яким зручним способом: звернутися в найближче відділення, зателефонувати на гарячу лінію. При цьому потрібно детально пояснити причину, що спричинила необхідність зміни умов кредитного договору.

У більшості випадків банк входить у положення позичальника. Головне, щоб клієнт не відмовлявся від своїх зобов’язань перед кредитною установою. Він може запропонувати свій варіант вирішення ситуації. Тут головне розуміти, що незалежно від особистих обставин, кредитна установа буде право.

Нікому не потрібні судові засідання, опис майна та інші процесуальні процедури з повернення боргу. Це дуже трудомістка і вимагає великих тимчасових витрат. Тому реструктуризація кредитної картки для клієнтів Приватбанку – найбільш вигідний і зручний спосіб вирішення проблеми.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь