Реєстрація нового користувача в Приват 24

Реєстрація в Приват 24 від Приватбанку дасть Вам багато можливостей, таких як: оплата комунальних послуг, поповнення мобільного телефону, переказ і отримання грошей з-за кордону, і багато іншого… Після завершення реєстрації Ви зможете користуватися своїми банківськими рахунками в реальному часі, що зробить Ваше життя набагато зручніше і практичніше.
Але врахуйте, що для реєстрації в інтернет банку Приват 24, у Вас вже повинен бути особистий рахунок, або картка від Приватбанку. Якщо у Вас немає такої картки, то Вам потрібно отримати в найближчому відділенні Приватбанку.

Зареєструватися в Приват 24 дуже просто:

 1. Зайдіть на офіційну сторінку Приват 24, яка розташована за цією адресою: www.privat24.ua/#login
 2. Натисніть на кнопку «Зареєструватися»
 3. Реєстрація нового користувача в Приват 24Заповніть всі необхідні дані для реєстрації. Номер Вашого мобільного телефону, останні чотири цифри Вашої кредитної картки від Приватбанку, Ваш електронну поштову адресу, і звичайно ж пароль, після чого натисніть «Продовжити».
 4. Реєстрація нового користувача в Приват 24Якщо Ви все заповнено вірно, то побачите повідомлення На Ваш мобільний телефон надіслано sms-повідомлення з паролем. Введіть отриманий пароль для підтвердження реєстрації в Приват24»
 5. Реєстрація нового користувача в Приват 24Останнє, що Вам потрібно буде зробити, це ввести пін-код Вашої картки, щоб система могла переконатися, що це дійсно Ваша карта.

Реєстрація нового користувача в Приват 24
Якщо Ви все зробили вірно, то побачите привітання з успішної реєстрації, після чого зможете увійти в Приват 24, використовуючи свій номер мобільного телефону в якості логіна. Після чого зможете користуватися своїм рахунком або картою в реальному часі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 3
 1. людмила

  )))

 2. Петро

  дуже зручно користуватись приват 24

 3. Nadia

  Мені подобається цей сайт

Залишити відповідь