Реєстрація в Приват24 – Як зареєструватися в Приват24

В даний час люди все частіше стали користуватися послугами різних банків, здійснюючи онлайн-операції різного типу. Наприклад, дуже зручно перевести гроші на рахунок іншого банку, але при цьому зробити це, не виходячи з дому. Для цього необхідний функціональний, який з легкістю би виробляв даний операції.

Приват24 – унікальний і сучасний сервіс по віддаленому обслуговуванню, який дає можливість виконувати будь-які операцій. При цьому користувачеві абсолютно немає необхідності відвідувати ПриватБанк. До даної послугу мають доступ, як фізичні, так і юридичні особи.

Зміст

 • Приват24 реєстрація нового користувача
 • Приват24 для фізичних та юридичних осіб
 • Приват24 для бізнесу

Приват24 реєстрація нового користувача

Якщо Ви вирішили скористатися послугами Приватбанку, то, напевно, Вас хвилює питання : як зареєструватися в Приват24? Встановивши сервіс Приват 24, реєстрація якого відбувається дуже легко, Ви завжди зможете виконати необхідні Вам банківські операції. Здійснити підключення до сервісу Приват24, реєстрацію нового користувача можливо безпосередньо у відділенні банку спеціаліста або зробити це самостійно , тобто онлайн, не виходячи з дому.

Крок перший.

Першим ділом потрібно зайти на головну сторінку Приват 24.

https://www.privat24.ua

На фото нижче зображена головна сторінка, праворуч в полі Вам потрібно ввести номер вашого телефону і натиснути кнопку далі.

Реєстрація в Приват24  Як зареєструватися в Приват24

Крок другий.

Система перевіряє чи не зареєстрований ваш номер телефону в банку, якщо ні тоді перенаправляє вас на форму реєстрації нового користувача. Далі потрібно ввести наступні дані.

Реєстрація в Приват24  Як зареєструватися в Приват24

 • номер мобільного телефону
 • чотири останній цифри вашої кредитної карти
 • електронну пошту
 • пароль для входу в особистий кабінет Приват24. Пароль повинен містити як букви, так і цифри, не менше шести символів

Обов’язково вводите справжні дані про вас, інакше не зможете нормально працювати з інтернет-банкінгом. Після введення даних натисніть кнопку Продовжити.

Крок третій.

Рухаємося до завершення реєстрації, якщо ви ввели всі дані правильно. на ваш мобільний телефон прийде код, який потрібно вести в полі, і натиснути кнопку Продовжити.

Реєстрація в Приват24  Як зареєструватися в Приват24

Реєстрація завершена, тепер ви можете увійти і користуватися сервісом.

Приват24 для фізичних та юридичних осіб

Сервіс Приват24 реєстрацію для фізичних осіб здійснює дистанційно на сайті або через найближчий банкомат. Користувачеві буде досить зайти на сайт даного сервісу та вказати необхідний вид інформації, а саме:

 • номери свого фінансового телефону
 • останній цифра банківської карти
 • свою поштову електронну адресу
 • новий пароль на вхід

Після закінчення заповнення даної форми необхідно буде натиснути кнопку «Продовжити». Клієнту на його вказаний у формі телефонний номер прийде СМС повідомлення, в якому буде вказано особистий пароль. Наступним етапом реєстрації Приват24 буде внесення пароля у вікні на сайті вікні. Після натискання кнопки підтвердження, буде користувачеві буде запропоновано ввести особливий пін-код , який прикріплений до карти на віртуальній клавіатурі. Після таких маніпуляцій на сервісі Приват24, реєстрація буде вважатися закінченою.

Кредитна карта банку Првиат24 дозволить користувачеві у особистому кабінеті не тільки здійснювати перекази грошових коштів,адже для багатьох онлайн – платежів в системі Приват24 вже забиті необхідні реквізити одержувачів і користувачеві потрібно лише вибрати необхідного йому одержувача платежу і ввести грошову суму. Також можна оплачувати інтернет, послуги зв’язку та комунальні платежі у мобільному режимі. Якщо вам необхідно сплачувати щомісяця фіксовану суму , то ви зможете зробити платіж, який буде регулярним кожен період часу. Зазначена користувачем сума автоматично буде перераховуватися на обраний ним день на вказаний ним банківський рахунок.

Приват24 для бізнесу

Приват24 для ведення бізнесу є окремим сервісом, який відрізняється надійністю, функціональністю, яка, в свою чергу, спрямована на обслуговування юридичних осіб. Підприємець, що започатковує бізнес або керівник великої компанії може здійснити процес реєстрації Приват24, безпосередньо у власному офісі, не відвідуючи ПриватБанк. Також для зручності та економії часу створена безкоштовна реєстрація за номером телефону.

Якщо Ви вибрали сервіс Приват24, реєстрація якого проходить без витрати часу, то, напевно, Ви вже оцінили якість послуг, якими Ви можете скористатися. Якщо у Вас виникли питання, що цікавлять Вас з ведення тієї чи іншої операції в банку, Ви завжди зможете задати їх консультантів сервісу Приват24 в будь-який час. Фахівець відповість Вам в онлайн-режимі і надасть доступ до необхідної інформації по Вашій проблемі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь