Робота в Приватбанку. Вакансії Приватбанку

ПриватБанк щомісяця приймає на роботу понад 1000 осіб. Найбільший роботодавець у банківській сфері шукає відповідальних, працьовитих, ініціативних співробітників. Досвідченим професіоналам запропонують гідну зарплату, випускникам спеціалізованих внз – навчання і кар’єрне зростання. Якщо вас приваблює робота у Приватбанку, вакансії можна переглянути на сайті

 

Переваги працевлаштування в Приватбанку:

 • Хороший рівень зарплат.
  Працівники можуть самі впливати на свій дохід. Найефективніші отримують на 10% більше колег.
 • Просування по кар’єрних сходах.
  Ви цілеспрямована і працьовита людина? Плануєте зайняти місце начальника відділення? Ми оцінимо вашу роботу і заохотити бажаним просуванням.
 • Соціальні гарантії.
  Надійний банк пропонує щорічний оплачуваний відпочинок, можливість кредитування на пільгових умовах, участь у вигідній програмі НПФ. Ми розуміємо, наскільки важливий для працівника соціальний пакет.
 • Розвиток у професійній сфері.
  В Приватбанку у співробітників є можливість підвищувати кваліфікацію, беручи участь у навчальних програмах.
 • Повноцінний відпочинок.
  Колектив весело проводить вільний від роботи час. Щорічно проводяться цікаві спортивні змагання та заходи розважального характеру.

ПриватБанк: вакансії

Ви в пошуку хорошої роботи? Загляньте на сайт privatbank.ua. Незважаючи на те, що саме в місті на Дніпрі знаходиться центральний офіс ПриватБанк, вакансії Дніпропетровськ – не єдині пропозиції для фахівців. Ми шукаємо майбутніх співробітників для роботи у відділеннях Києва, Харкова, Одеси, в інших містах-мільйонниках і малих населених пунктах.

Ми орієнтовані на фахівців банківської сфери: клієнт-менеджерів, аудиторів, касирів. Але нам потрібні і працівники інших професій: уважні оператори, які готові вислухати клієнта і допомогти вирішити його проблему, водії-інкасатори, які забезпечать збереження готівкових грошей.

Робота в Приватбанку для IT-фахівців

В Приватбанку працює великий штат IT-фахівців. Вони постійно вдосконалюють вже створені і розробляють нові продукти. Результат їх діяльності – система Приват 24, прайс-агрегатор ПриватМаркет, хмарна ОС Corezoid, безліч мобільних додатків. Програмісти, тестеровщики, дизайнери, фахівці з онлайн-просування – ці люди працюють над дійсно цікавими і корисними проектами. Приєднуйтесь!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь