Робота відділень Приватбанку

ПриватБанк — один з найбільших банків України по капіталізації займає перше місце, працює на ринку з 92 року. Цей банк є у багатьох сенсах новатором, приват — першим почав повномасштабну емісію пластикових карток в Україні, перший отримав міжнародний рейтинг, був першим, хто представив банкомати в країні. З 2001 року почалося масове впровадження інтернет-системи приват24 для віддаленого банкінгу, що стало черговою віхою в історії розвитку української фінансової системи. Також варто згадати, що саме саме приват став першим банком України, який розмістив єврооблігації на європейському ринку і отримав досить високий рейтинг (для українських банків у цілому) від рейтингового агентства Standard&Poors.

Робота відділень ПриватбанкуПриватБанк має найбільший на Україні депозитний портфель. Правда, це досягається багато в чому завдяки тому, що всі соціальні виплати, наприклад, пенсія, Студентская стипендія та інше, стали здійснюються з допомогою приватівської “карти для виплат”. Банк займається обслуговуванням переважно підприємств малого і середнього бізнесу, але багато у нього і корпоративних клієнтів, в основному зі сфери сільського господарства, транспорту та будівництва. Ще одна деталь, яку варто згадати, — приватбанк є учасником фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Але важливо не тільки знати інформацію про цей банк. Важливо ще знати, як і в який час організовано роботу відділень Приватбанку, які представлені широкою мережею по всій Україні і навіть деяких країнах Європи, Росії і Грузії.

Графік роботи відділень ПриватБанку

На Україні практично всі відділення Приватбанку працюють за встановленим графіком. Це час у проміжку з 08.30 до 18.00. Бувають також цілодобові відділення. Але, діє таке правило, чим менше філій банку в місті, тим довше вони працюють. У суботу установи, зазвичай працює до 16.00. Система підтримки активна 24 години 7 днів на тиждень, також можна попросити допомоги у консультантів на сайті банку.

Якщо знадобилося поїхати в центральну Європу і виникла необхідність скористатися відділенням Приватбанку, варто пам’ятати, що функціонує лише єдине — в Римі. Час його роботи з 08.30 до 16.00. Зовсім недавно представниками банку було зроблено оголошення, що після визначення юридичного статусу Криму, у зв’язку з останніми подіями на Україні, відділення Привату на півострові будуть закриватися, а мережа в Центральній і Західній Європі розширяться.

Дуже багато відділень Привату знаходиться в Грузії, там їх понад 100. Вони рівномірно розподілені по всій території країни, але найбільше скупчення спостерігається біля столичного регіону. У різних містах Росії теж є Приватбанк. Час роботи відрізняється і може бути як з 09.00 до 18.00 так і з 09.00 до 20.00. Але, існує ймовірність закриття відділень, у зв’язку з уже згадуваним подіями на Україні та Криму.

Фінанси — це кров, яка тече по венах країни, робота відділень Приватбанку та інших банків забезпечують нормальне функціонування фінансової системи країни.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 1
  1. Олександр

    “На Україні практично всі відділення Приватбанку працюють за встановленим графіком”
    Не “на Україні”, а “в Україні”, виправте, будь ласка.

Додати коментар