Розрахунковий рахунок Приватбанку – як його отримати?

Зміст

 • 1 Для чого потрібні рахунки, і як їх використовувати
 • 2 Як перевірити розрахунковий рахунок? Два швидких і зручних способу

Іноді може виникнути плутанина, коли просять назвати рахунок у банку. Найчастіше люди думають, що номер картки, це і є банківський рахунок. На ділі виявляється, що це не одне і теж, хоча ці цифри в деяких випадках можуть збігатися.

У чому ж відмінність між ними, і в яких ситуаціях потрібно їх знати? Щоб внести ясність, розберемося, як і коли створюється рахунку, і як можна його.

Для чого потрібні рахунки, і як їх використовувати

При оформленні картки, на її лицьову сторону наноситься номер з 16 цифр – це її реквізити. Більшість банківських операцій можна зробити, маючи на руках карту та пін-код від неї. Додаткові дані можуть знадобитися в інших випадках.

При оформленні картки відразу заводиться розрахунковий рахунок Приват банку України. За допомогою пластику ви їм віддалено керуєте, тобто знімаєте або поповнюєте, робите покупки, переказуєте гроші. Всі операції проводяться з вашого рахунку за допомогою картки. Якщо проводяться операції всередині Приватбанку, номер картки і розрахунковий рахунок можуть бути однаковими.

Для переказу грошових коштів між клієнтами банку Приват, потрібен тільки номер картки та прізвище одержувача. Якщо ж відправник з іншого банку, йому потрібно вказати більш детальну інформацію, яка включає в себе розрахунковий рахунок карти ПриыватБанка. Це ж правило діє, якщо відправником є ви, і переводите кошти в інший банк.

Якщо плануєте користуватися міжнародною системою переказів грошових коштів та інформації – SWIFT, то вам необхідно завести рахунок, якому присвоюється код міжнародного формату, і він також буде відрізнятися від наявних.

Для оплати потрібних послуг або товарів через інтернет, потрібно повні реквізити отримувача. Так, наприклад, якщо ви порушили правила, інспектор ДАІ вам виписав штраф і його треба сплатити, на квитанції ви знайдете всі дані, в тому числі і розрахунковий рахунок ДАІ. При внесенні плати за дитячий садок також зазначається рахунок дошкільного закладу.

Як перевірити розрахунковий рахунок? Два швидких і зручних способу

Як дізнатися розрахунковий рахунок карти Приватбанку, якщо ви його не знаєте, чи забули? Для цього є прості способи, які не займуть багато часу.

Через мобільний телефон

Зателефонувавши за номером 3700 (гаряча лінія банку), дочекайтеся з’єднання з оператором і з’ясуйте цікаву інформацію. При цьому, співробітник банку попроси назвати серію, номер паспорта, дату отримання, ким виданий, адреса, за якою ви були зареєстровані, коли оформляли карту, кодове слово. Після того, як оператор перевірить названі дані, вам повідомлять розрахунковий рахунок у Приватбанку.

Через інтернет – банкінг Приват24

Якщо ви ще не зареєструвалися в сервісі, ми рекомендуємо це зробити, так як керувати своїми грошима стане набагато зручніше. Всі платежі зможете проводити самостійно, не відвідуючи відділення банку.

Щоб дізнатися номер необхідно:

 • Зайти в сервіс Приват24, вказавши телефон, статичний пароль і код з смс-повідомлення – динамічний пароль.
 • У верхній сходинці вибрати вкладку «Всі послуги».
 • У меню, в кінці списку натиснути «Інфо».
 • Потім вибрати «Мої реквізити».
 • Після цього буде запропоновано вибрати карту з наявних, і поставити галочку навпроти будь-якого способу переказу грошей. Пропонуються такі варіанти:
  • готівкою у відділеннях Приват,
  • готівкою в інших банках України,
  • SWIFT переклад.
 • Після вибору натиснути «Отримати реквізити». Система видасть інформацію, що цікавить вас.
 • Розрахунковий рахунок Приватбанку  як його отримати?

  Розрахунковий рахунок Приватбанку  як його отримати?  Розрахунковий рахунок Приватбанку  як його отримати? Розрахунковий рахунок Приватбанку  як його отримати?

  Для довідки. При виборі першого пункту, ви побачите номер рахунку, який співпадає з номером картки – шестнадцатизначным числом на лицьовій стороні пластику. Якщо вибираєте два варіанти, дані будуть зовсім іншими.

  Зараз ви знаєте, як дізнатися розрахунковий рахунок Приватбанку, для чого він потрібен, чим відрізняється від номера карти, і способи його дізнатися за допомогою оператора, або в інтернет-банкінгу.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Comments: 1
  1. Владислава

   Дякую за інформацію, не могла розібратись в програмі Приват24. Багато різних можливостей, але важко знайти потрібне.

  Залишити відповідь