Самий “Безконтактний” в Україні банк – Приватбанк – ПриватБанк

Кожен місяць близько півмільйона українців користуються безконтактною системою платежів VISA рayWave.

Компанія Visa відзначила ПриватБанк почесним дипломом за найрозвиненішу мережу прийому VISA payWave через POS-термінали в Україні, яку він відкрив у лютому 2016 р. Сьогодні цією послугою вже встигло скористатися близько 1,5 млн клієнтів Приватбанку.

Р. Негинський, заступник голови правління банку, повідомляє: «Кожен місяць системою VISA payWave користуються близько 500 000 наших клієнтів, визнавши її найефективнішою. Система зручна у використанні і є прекрасною заміною традиційним банківським картам і готівкових коштів. Зараз ми працюємо над розширенням технології payWave за допомогою системи Visa. Це відкриє нові перспективи для вітчизняних споживачів».

В даний час В торгових і сервісних точках усіх регіонів країни (супермаркети «АТБ», «Сільпо», «METRO», автозаправки ANT і ін) функціонує понад 64 000 приватбанківських терміналів. Карти VISA рayWave від Приватбанку універсальні – ними можна розплачуватися в будь-якому пункті прийому платежів. Більш того, сплачуючи за допомогою них товари або послуги до 200 грн, клієнту не потрібно підписувати чек і вводити ПІН-код.

Карти для безконтактної оплати VISA payWave відрізняються не тільки зручністю, але і високим ступенем безпеки. Завдяки своїй функціональності та універсальності картки VISA payWave завоювали любов споживачів у всьому світі – сьогодні ними розраховуються майже в 5 млн торгових точок.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар