СДН Прометей Приватбанк |

СДН Прометей Приватбанк |Приватбанк – один з провідних українських банків, який підтримує кваліфікацію свого персоналу на вищому рівні. Також, Приват розробив систему навчання для співробітників банків-партнерів. Одна з таких систем – СДН Прометей Приватбанк. Що таке Прометей Приватбанк? На це питання ми відповімо в нашій статті.

СДО – система дистанційного навчання. Її використовують для підвищення кваліфікації постійних співробітників банків-партнерів. Серед них: Приватбанк (Україна, Грузія, Європа), А-банк, ЗАТ «Телесистеми України».

Кожен працівник банку може отримати персональний логін і пароль. Тільки після цього він зможе зайти в систему СДН Прометей.

Зайти на свій акаунт за допомогою внутрішньої мережі та перейти за посиланням і вказати свої дані.

Вся програма навчання Прометей побудована на складання тестів. Таким чином, Ви підтверджуєте свою кваліфікацію. Ключові тести Ви знайдете в меню «Програма навчання» на своїй персональній сторінці. Оновлюється програма раз в рік.

Перший тест Вам запропонують пройти в січні, останній – у грудні. Загальна кількість – максимум 12 штук. Екзаменаційні тести складаються з 10-12 запитань. На кожне питання Вам дається одна хвилина. Ваше завдання – набрати потрібний прохідний бал.

Якщо у Вас не вийшло здати тест з першого разу, то Ви можете замовити перездачу. Вам буде виставлена нова дата, тільки тоді Ви можете спробувати свої сили знову.

Через HelpDesk Ви зможете звернутися в ПриватУниверситет в тому випадку, якщо у Вас виникли питання.

Дистанційне навчання Прометей дозволить Вам підвищувати і підтверджувати свою кваліфікацію, не відриваючись від роботи. Таким чином, Приват підтримує рівень знань свого персоналу, а також співробітників банків-партнерів.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь