Що робити, якщо закінчився строк дії картки Приватбанку

Що робити, якщо закінчився строк дії картки ПриватбанкуТермін дії картки

Емітуючи пластиковий платіжний інструмент, банк визначає його термін дії. Незалежно від того, використовувалася карта чи ні, після настання дати, зазначеної на лицьовій стороні, клієнту потрібно звернутися в банк. Співробітник запропонує замінити пластик або написати заяву про закриття рахунку. Кожен з варіантів розглянемо більш докладно.

На що вказує термін дії пластику?

Поки не закінчився період, визначений банком, картка використовується для оплати покупок в магазині, переведення в готівку коштів та інших фінансових операцій. Неактивний платіжний інструмент стає марним, банкомати і термінали зчитують інформацію з магнітної стрічки і відмовляються приймати його до оплати.

Що робити, якщо закінчився строк дії картки ПриватбанкуТермін дії картки Приватбанку

В Приватбанку термін дії кредитки визначається чотирма роками, це стандартний період, по закінченню якого картка вважається простроченою. Щоб не опинитися в незручній ситуації, коли в ресторані офіціант повідомить вам, що пластик неактивний, регулярно переглядайте інформацію, зазначену на лицьовій стороні. Знайдіть час і зверніться в банк з проханням про заміну картки на новий екземпляр.

Дата закінчення роботи платіжного інструменту: де його подивитися?

На лицьовій стороні. Під номером, що складається з 16 цифр, ви знайдете дату припинення дії картки. Він вказується в наступному форматі: ХХ/00, де ХХ – місяць, 00 – рік, наприклад, 12/19. Це означає, що з січня 2020 року пластик стає недійсним.

Зверніть увагу, що весь грудень, тобто, 12-й місяць включно картою можна безперешкодно користуватися, а от з першого числа наступного місяця, вона вважається простроченою.

У договорі. Заглянувши в документ, ви освіжіть в пам’яті деякі пункти, в тому числі, і термін дії пластикового носія.

В Приват24. Вас цікавлять відомості зберігаються в особистому кабінеті. Для цього:

  • Зайдіть на сайт і авторизуйтесь.
  • Знайдіть закладку «Мої рахунки».
  • У розділі «Карти» ви відшукайте потрібні відомості, що стосуються вашої кредитки, вони вказані з правої сторони в рамці.

Отримання нового платіжного інструменту

Згідно з договором, картковий рахунок пролонгується автоматично, клієнту потрібно лише оформити пластиковий носій, яким він планує користуватися надалі. Для цього слід нанести візит у відділення банку і попросити співробітника прийняти заявку. Карту можна замовити через Інтернет, відвідавши сайт кредитно-фінансової установи.

Власник пластику повинен усвідомлювати, що заборгованість, як і підключені послуги, переносяться на новий рахунок. Якщо він вирішить закрити рахунок і відмовитися від обслуговування в лазні, то він повинен попередити про своє рішення і погасити борг в повному обсязі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь