Що таке Бонус Плюс – умови нарахування

Зміст

 • 1 Як діє програма
 • 2 Переведення в готівку грошей

Напевно кожен клієнт банку чув про кэшбеке, і багато хто вже користуються цією послугою. Розраховуючись за покупки карткою, банк нараховує відсотки від зроблених покупок.

ПриватБанк випускає карти, з можливістю підключення програми «Бонус Плюс». Частину витраченої суми, повертається назад, і в подальшому може йти на оплату покупок в магазинах України.

Якщо ви є, чи тільки плануєте стати клієнтом Приватбанку, то зверніть увагу на цю програму. «Бонус Плюс» — спосіб зберегти частину витрачених грошей. Повернулися на карту грошові кошти роблять тим самим ціну на товар нижче, значить ви зможете зробити ще більше потрібних покупок за привабливою ціною.

Як діє програма

Щоб отримувати бонуси від покупок, треба виконати лише одну умову – у вас повинна бути карта, на лицьовій стороні якої зображена полуниця. Саме на цю карту програма «Бонус Плюс» підключається автоматично і вам не треба буде спеціально йти в банк за активацією вигідною послуги.

Зекономлені таким чином гроші зберігаються на додатковому рахунку, з якого потім можуть бути списані при оплаті покупок. Партнерами бонусної програми Приватбанку виступають найбільші торгові точки. На даний момент їх кількість перевищила позначку 40000, це означає, що де б ви не купували товар, практично скрізь буде діяти бонусна програма, збільшуючи бонусний рахунок.

Для довідки. Партнерами бонусної програми Приват банку, є практично всі види магазинів – супермаркетів, інтернет-магазини, бутіки, меблеві магазини та багато інших.

Відсоток нарахування за здійснені покупки призначає торговельна мережа, це може бути до 20% витрачених коштів. Погодьтеся, вельми вигідну пропозицію, ви купуєте потрібні товари, але платіть за них, в результаті, набагато менше.

Переведення в готівку грошей

Багатьох цікавить, як зняти гроші, які повернулися назад на карту. Для переведення в готівку заощаджених грошей, на жаль бонусна програма не підходить. Зняти готівку не надається можливим, ними можна тільки розплатитися на касі в магазинах – партнерах. Перевести на іншу карту теж не вийде, бонусний рахунок передбачений для того, щоб зробити ваші покупки більш вигідними. За фактом ви платите менше, ніж вказано на ціннику.

Важливо! Якщо ви вирішили частину від суми покупки списати з особового рахунку, то вам необхідно попередити про це касира. Автоматично бонуси не знімаються.

Ви можете накопичувати гроші на бонусному рахунку, можете відразу розплачуватися ними, використовуючи карту бонус плюс. Тримати під контролем повернулися назад гроші легко – після кожної зробленої покупки за допомогою картки, на телефон буде надходити смс-повідомлення про суми нарахованих бонусів. Щоб не тримати цю інформацію в голові і не підсумувати цифри на калькуляторі, можна подивитися баланс на карті.

Три способи дізнатися баланс особового рахунку:

 • Через додаток Приват24. Для цього необхідно увійти в додаток, вказавши номер телефону і пароль, що прийшов на телефон. Далі, якщо ви користуєтеся мобільною версією, зайти на вкладку «Послуги». Зі списку вибрати «Бонус+», натиснути і подивитися баланс. Якщо хочете подивитися баланс у додатку, встановленому на комп’ютері, зайти в Приват24, натиснути вкладку «Мої карти», потім «Виписка» і далі обрати рахунок «Бонус Плюс».
 • Через банкомати. В меню на екрані необхідно вибрати «Перегляд балансу», потім натиснути «Рахунок бонус плюс». Вся інформація по рахунку виведеться на монітор.
 • Найпростіший спосіб дізнатися баланс за допомогою смс-повідомлення. В тексті повідомлення написати 4 останній цифри картки. Одержувачем повідомлення вказати номер 10060. Відправивши повідомлення, ви відразу ж отримаєте звіт по вашому бонусному рахунку.
 • Є що-то в цій програмі, що може ще більше зацікавити власників карток? Для тих, хто любить зберігати, є ще одне вигідну пропозицію.

  Для накопичення і збільшення своїх фінансів на бонусному рахунку, можна скористатися системою Депозит Плюс. Вигода від такого депозиту буде в нарахуванні процентів на бонусний рахунок. 15% річних будуть надходити від суми депозиту на основний рахунок і 2% на бонусний рахунок. З бонусного рахунку ви зможете здійснювати покупки в партнерів банку.

  Важливо! Щоб дізнатися, хто є партнерами бонусної програми достатньо зайти на сайт або завантажити мобільний додаток, де вказані всі партнери банківської програми за категоріями.

  Якщо ви вирішили задіяти послугу депозит в бонусній програмі, вам необхідно зайти в розділ «Депозити» додатка Приват24 і зробити активацію. Це ж дію можна виконати через банкомат.

  Не пропустіть момент, і зробіть потрібні і корисні покупки більш вигідними, скориставшись програмами Депозит Плюс Бонус Плюс.

  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Додати коментар