Що таке CVV і де його знайти на карті Приватбанку

Що таке CVV і де його знайти на карті Приватбанку

ПриватБанк вже протягом багатьох років користується заслуженою популярністю у великої кількості українців. Завдяки постійно розширюється сервісу пропонованих послуг, клієнти кредитної установи мають можливість проводити різні банківські операції на дуже вигідних умовах.

При розрахунку або оплати послуг в інтернеті, відбувається запит на введення так званого коду CVV. Не кожен користувач розуміє, що це за код і де його можна знайти. Спробуємо більш детально розібратися з цим питанням далі.

Зміст:

 • 1 Що таке CVV код і де він знаходиться
 • 2 Навіщо потрібен код CVV
 • 3 Як з’ясувати код віртуальної і звичайної карти

Що таке CVV код і де він знаходиться

Власник кредитки може виявити його відразу, варто лише уважно подивитися на картку зі зворотного боку. Зазвичай код складається з трьох цифр, які розташовуються трохи нижче магнітної смуги.

Якщо пояснювати більш детально, то цифри праворуч від квадратика, в якій клієнт ставить свій підпис на будь-якій платіжній картці.

При спілкуванні з співробітниками банку це цифрове позначення назвуть CVV2. У кожної платіжної системи, в залежності хто випустив вашу карту, є різні назви кодування:

 • Mastercard – літерне позначення CVC або CVC2;
 • Visa – літерне позначення CVV або CVV2.

Якщо у клієнта карта іншої платіжної системи, то код буде абсолютно іншим.

Що таке CVV і де його знайти на карті Приватбанку

Ця тризначна кодування необхідна для підтвердження достовірності кредитки. Без цього коду не вийти підтвердити свої дії при обслуговуванні в банкоматах, терміналах самообслуговування. В даному випадку немає необхідності в його знанні на пам’ять, так як картка перебувати в руках клієнта, і він спокійно проходить верифікацію.

Найчастіше інформація про коді необхідна при здійсненні покупок в інтернеті. Користувач зобов’язаний ввести наступну інформацію:

 • Свої Ф. В. О. – використовуючи англійські літери;
 • 16-значний номер картки – перебувати на лицьовій стороні кредитки;
 • 3-значний код.

Тобто інформація про коді необхідна для підтвердження покупки у мережі інтернет. Таким чином банк підвищує рівень безпеки. Адже номер картки та прізвище клієнта можуть знати і треті особи, а ось інформація про CVV код є для них недоступною.

Як з’ясувати код віртуальної і звичайної карти

Що таке CVV і де його знайти на карті Приватбанку

Клієнти, які віддають перевагу робити покупки через мережу інтернет-магазинів дуже часто оформляють віртуальну карту від Приватбанку. Вона випускається терміном на 10 років. При цьому всі покупки захищені від зловмисників. Власник віртуального платіжного засобу повинен буде підтвердити свої дії шляхом введення секретного коду, отриманого в SMS-повідомленні.

Але у клієнтів часто виникає питання: «Як дізнатися код, що підтверджує справжність віртуальної карти?». Адже подібна інформація необхідна для здійснення інтернет-покупок.

Отримати інформацію дуже просто:

 • Заходимо на офіційний сайт Пиват24 і проходимо авторизацію.
 • Далі рухаємось до закладці «Мої рахунки».Що таке CVV і де його знайти на карті Приватбанку
 • Зі списку запропонованих варіантів платіжних карт вибираємо ту за якою потрібна інформація. Тобто, натискаємо саме на потрібний варіант.
 • Потім з правого боку екрану знаходимо напис «Управління карткою/рахунком» і натискаємо на неї.
 • Відкриється наступне віконце. У ньому необхідно натиснути на зелену кнопку «Далі».
 • Система запросити ввести секретний код. Це необхідний захід безпеки, що захищає власників рахунків від шахрайських дій третіх осіб. Інформація прийде SMS-повідомлення на телефон користувача.
 • Тепер на екрані відобразиться інформація, що запит клієнта пішов в обробку. Почекати доведеться від кількох секунд до кількох хвилин.
 • На телефон клієнта прийде СМС-повідомлення з потрібним кодом.
 • Необхідну інформацію можна отримати не тільки через сервіс Приват24 але і через запит, зареєстрованого в системі мобільного гаджета. Процедура виконується в одну дію. На номер 10060 необхідно відправити повідомлення з таким текстом: «CVV2+4 останні цифри в номері картки». Протягом декількох хвилин надійде відповідь на повідомлення від Приватбанку.

  Важливо відзначити, що держатель платіжного інструменту не має ні кому повідомляти дані про CVV код. У зворотному випадку, кошти, які знаходяться на карті можуть стати легкою здобиччю для зловмисників.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь