Що таке мультивалютний вклад? Мультивалютний внесок ПриватБанк.

ПриватБанк пропонує вигідну пропозицію – мультивалютний вклад. Він особливо затребуваний у бізнесменів, які прагнуть захистити себе від коливань фінансового ринку. Що таке мультивалютний вклад? Це короткостроковий або довгостроковий депозит, відкритий у гривні, доларах, євро або рублях, але валюта не є фіксованою величиною і може бути замінена іншою за вигідним для клієнта курсом.

Валютний курс залежить від основних ціноутворюючих складових: попиту і пропозиції, а на них значною мірою впливають економічні та політичні фактори. Причому це можуть бути як рішення центральних банків держав, так і зміни в кредитно-грошовій політиці міжнародних організацій.

В ситуації різкої зміни курсу валют експерти радять забирати депозити, тільки якщо ви сумніваєтеся в безпечному положенні банку. Адже зняття грошей до закінчення строку тягне за собою невиплату відсотків або навіть штрафні санкції, що зводить вигоду від депозиту до нуля. Відмінний вихід для клієнтів – мультивалютний вклад, ПриватБанк забезпечить надійне вкладення ваших коштів і стабільне зростання при будь-яких змінах внутрішньої та зовнішньої економіки.

Переваги мультивалютного вкладу у Приватбанку

Рахунок можна відкрити в будь-якій валюті, мінімальний розмір вкладу – 1000 гривень, 5000 рублів, 300 доларів або 300 євро. Якщо коливання курсу на фінансовому ринку викликають у вкладника побоювання, що він може змінити валюту вкладу. Причому це можна зробити протягом усього терміну дії договору – 3 або 12 місяців.

Переваги:

  • кількість переказів не обмежена;
  • нарахування зберігаються;
  • курс обміну дуже вигідний для вкладника;
  • плата за переказ відсутня;
  • всі рухи за вкладом фіксуються із зазначенням сум і курсу конвертації і надаються в письмовій виписці на першу вимогу клієнта.

Як відбувається конвертація мультивалютного вкладу?

Мультивалютний внесок ПриватБанк дозволяє конвертувати протягом 7 робочих днів з моменту оформлення договору.

Умови конвертації:

  • підставою для зміни валюти вкладу є письмова заявка клієнта;
  • до неї прирівнюється телефонний дзвінок, що надійшов за номером клієнтської підтримки, після проходження процедури верифікації клієнта;
  • за бажанням можна конвертувати весь мультивалютний вклад, або лише його частину;
  • якщо процедура конвертації здійснена після 17:00 за київським часом, то гроші будуть переведені на рахунок вранці наступного операційного дня.

Захистите себе від несподіванок фінансового світу – оформляйте мультивалютний вклад в ПриваБанке!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь