Що таке почтоматы від Приватбанку? Як відправляти посилку і вартість її доставки?

Що таке почтоматы від Приватбанку? Як відправляти посилку і вартість її доставки?

Для зручності своїх клієнтів, Приватбанк пропонує нову і дуже зручну послугу — Почтомат. Крім стандартних банківських послуг Приват зможе надавати послуги служби доставки. Ви зможете відправити посилку з одного відділення банку в інше. Ціна на таку послугу порадує. Поки посилки відправляти можна не у всі міста, але банк розширює мережу подібних пунктів на території України. Такий сервіс досить простий в управлінні і дуже зручний своєю швидкістю.

Зміст:

 • 1 Що таке почтомат і які тарифи передбачені?
 • 2 Як користуватися сервісом
 • 3 Відправка посилки на почтомате
 • 4 Як відслідковувати? Де отримати посилку?

Що таке почтомат і які тарифи передбачені?

Сервіс «Почтомат» – це новий спосіб самообслуговування, який працює на основі мережі служб доставки. Дана послуга дозволить Вам відправити чи отримати посилку в зручний для Вас час, без черг на пошті. Максимальний час відправки – 5-10 хвилин, а от забрати можна вже на наступний день (залежить від відстані між містами). Розмір посилки і зміст – не має значення.

Найголовніше перевага таких почтоматов – це порівняно низькі ціни в порівнянні з іншими службами доставки. Ціна за замовчуванням за послугу – 25 гривень.

Важливо! При користуванні послугою можлива додаткова плата (комісія) за певний вид послуг.

Одним з таких непередбачених платежів може бути плата за «післяплата». Сума буде від 1% від суми, але не менше трьох гривень.

Для відправки посилки почтоматах передбачено три клітинки. Одна стандартного розміру і дві побільше. Перша комірка не передбачає плати за відправку посилки, а другі дві, якщо розмір посилки набагато більше стандартного, будуть коштувати від 10 до 25 грн. за одну послугу.

Як користуватися сервісом

Що таке почтоматы від Приватбанку? Як відправляти посилку і вартість її доставки?

Сервіс досить простий у використанні. Сама відправка відбувається дуже швидко і відстеження посилки можливо через текстові повідомлення в процесі її доставки до місця призначення.

Але не варто забувати, що пункти відправлення є не у всіх відділеннях банку. Наявність почтоматов показано на інтерактивній карті України або офіційному сайті Приватбанку.

Під час відправлення посилки, Вам може знадобитися додаток Приват24, яке необхідно завантажити та встановити на своєму смартфоні.

Відправка посилки на почтомате

Для відправки посилки Вам необхідно відвідати відділення банку з почтоматом. За допомогою програми Приват24 відскануйте код на почтомате. Після того, як Ви відсканували код увійдіть в програму і введіть необхідні дані одержувача (ПІБ, адресу і номер мобільного). Тут виберіть «умова відправлення» — розмір необхідної комірки, спосіб оплати за посилку (накладений платіж).

Щоб завершити операцію по відправці необхідно залишити посилку в комірці потрібного розміру, після введення потрібної інформації даних про одержувача. Через пару днів посилка буде доставлена адресату.

Як відстежувати? Де отримати посилку?

Що таке почтоматы від Приватбанку? Як відправляти посилку і вартість її доставки?Відстеження посилки можливо в день її доставки адресату. Одержувачу на його телефон прийде СМС-повідомлення з інформацією про посилці і на адресу відділення банку, де її забрати.

Отримати посилку не складе праці. Завітайте до відділення банку за адресою, яка була вказана у повідомленні. Для отримання посилки при собі необхідно мати смартфон або карту Приватбанку. Ця умова обов’язково!

Вам необхідно буде виконати деякі операції з терміналом.

 • Введіть свій номер мобільного.
 • У повідомленні про доставку був вказаний пароль, для отримання посилки. Введіть його.
 • На екрані терміналу буде показана інформація про отримання посилки. Уважно перевірте дані! Тільки після цього оплатіть послугу або товар. Для цього можна використовувати картку або внесіть готівку в термінал.
 • Візьміть чек про оплату товару та натисніть «Відкрити комірку».
 • Заберіть посилку.
 • Почтоматы Приватбанку набирають популярність серед клієнтів банку завдяки своїй практичності, низькими тарифами і простоті у використанні.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь