Швидка перевірка рахунку на карті Приватбанку

Зміст

 • 1 Перевірити за допомогою мобільного телефону
  • 1.1 Зателефонувати оператору
 • 2 Через інтернет

Був час, коли власники пластикових банківських карт перевіряли залишок коштів досить незручним способом: потрібно було знайти банкомат, обов’язково свого банку, і в меню вибору операцій замовити виписку по балансу. Життя і в цих питаннях не стоїть на місці: сьогодні перевірити рахунок на картці Приватбанку можна через СМС або в онлайн-системі Приват24.

Перевірити за допомогою мобільного телефону

Швидка перевірка рахунку на карті ПриватбанкуШвидка перевірка рахунку на карті ПриватбанкуНа сьогоднішній день будь-яка приватівська карта може бути підключена до послуги Mobile Banking. Її вартість на рік становить всього кілька гривень, а взамін ви постійно можете контролювати свої витрати через номер мобільного. Автоматично після будь-якої операції (нарахування або зняття коштів, перевірка балансу) ви будете отримувати СМС-сповіщення про час операції та зміну суми коштів на рахунку.

Але бігти в найближчий супермаркет за жуйкою, щоб дізнатися, скільки ще залишилося грошей, необов’язково: якщо ви підключені до послуги Mobile Banking, то перевірити рахунок на карті Приватбанку можна, відправивши СМС на номер 10060, вказавши в повідомленні останні чотири цифри номера карти.

Зателефонувати оператору

Якщо ви не підключені до Mobile Banking, можна зателефонувати на гарячу лінію 0 800 500 003 і отримати інформацію про своєму балансі безпосередньо від оператора служби підтримки. Щоб підтвердити свою особистість, доведеться повідомити ПІБ, останні чотири цифри номера, паспортні дані, кодове слово.

Через інтернет

Ще один зручний, надійний і швидкий спосіб отримати дані про своїх фінансах — увійти в платіжну систему Приват24. У цієї системи безліч функцій, для опису яких потрібна окрема стаття, а ми відразу перейдемо до нашої прикладної темі: перед тим, як перевірити рахунок в Приватбанку через інтернет, проходимо процедуру реєстрації.

 • Для цього заходимо на офіційний сайт банку і зліва знаходимо віконце «Вхід в Приват24».

Швидка перевірка рахунку на карті ПриватбанкуШвидка перевірка рахунку на карті Приватбанку

 • Натискаємо «Реєстрація» і у новому вікні заповнюємо всі чотири поля: номер мобільного, чотири останні цифри з карти – CVV-код, еmail і бажаний пароль.

 

Швидка перевірка рахунку на карті ПриватбанкуШвидка перевірка рахунку на карті Приватбанку

 • Потім ви отримаєте код підтвердження на мобільний телефон, який ви введете у вікні. Далі ще одне вікно, але в ньому вже потрібно ввести PIN-код від зазначеної на початку карти.
 • Ось і все — тепер ви в системі та оновлені дані за станом рахунку вже виведені в лівій частині екрана.

Швидка перевірка рахунку на карті ПриватбанкуШвидка перевірка рахунку на карті Приватбанку

В подальшому ви можете відкрити нові рахунки або додати додаткові карти. Всі дані по балансу будуть автоматично оновлюватися при кожному новому вході в систему.

Додамо ще, що для роботи з сервісом існують програми під основні операційні системи – Android, Windows, iOS — так що користуватися Приват24 ви зможете і зі стаціонарного комп’ютера, і з будь-якого мобільного пристрою.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
 1. Ваня

  “Швидка перевірка рахунку на карті Приватбанку”

Залишити відповідь