Система грошових переказів Contact

Contact – це популярна система надійних міжнародних грошових переказів, що налічує понад 85 тисяч обслуговуючих відділень, що знаходяться практично у всіх країнах світу.

Всі бажаючі можуть здійснити грошовий переказ Contact з України в будь-яку з нижче перерахованих країн: Росію, Таджикистан, Узбекистан, Абхазію, Австралію, Австрію, Азербайджан, Вірменію, Бахрейн, Білорусь, Бельгії, Болгарії, Болівії, Боснії і Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Венесуели, В’єтнаму, Гану, Гваделупи, Гвіану, Гвінеї, Німеччини, Гонконгу, Греції, Грузії, Данії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Індонезії, Ірландію, Іспанію, Італію, Казахстан, Канада, Катар, Кенії, Кіпр, Китай, Колумбії, Коста-Ріка, Куба, Кувейт, Киргизстан, Латвію, Литву, Люксембург, Мавританію, Майотту, Малі, Мальта, Марокко, Мартініку, Мексики, Монако, Молдову, Монголію, Непал, Нідерланди, Нікарагуа, Нову Зеландію, Норвегію, ОАЕ, Перу, польща, Португалія, Пуерто-Ріко, Реюньйон, Руанду, Румунії, Сан-Марино, Сан-П’єр і Мікелон, Сенегал, Сербію, Сінгапур, Словаччина, Словенія, США, Сьєрра-Леоне, Таїланд, Танзанії, Туреччини, Філіппін, Фінляндії, Франції, Чорногорії, Чехії, Чилі, Швейцарії, Швеції, Еквадор, Естонію, Ефіопію і Південну Осетію.
Система грошових переказів Contact
Система Contact здійснює швидкі перекази в доларах США, євро, а також у російських рублях. При цьому сума переказу не повинна перевищувати триста п’ятдесят тисяч рублів, десять тисяч доларів або десять тисяч євро. Одержувач може отримати грошовий переказ протягом тридцяти днів з моменту проведення операції.
Для здійснення переказу необхідно прийти до будь-якого відділення Приватбанку з паспортом або з картою Приватбанку, яка замінить документ, що засвідчує особу. Якщо Ви не є власником картки Приватбанку, Ви можете легко, швидко і безкоштовно її оформити і надалі користуватися їй, як засвідчує Вашу особу документом.

Для відправлення грошових коштів перекладом Contact потрібно:

  • Звернутися до працівника банківського відділення.
  • Пред’явити картку Приватбанку або паспорт.
  • Надати дані одержувача: ПІБ і країну, в яку здійснюється грошовий переказ. Назвати суму і валюту, в якій буде здійснюватись переклад.
  • Внести бажану суму грошей і сплатити комісію.
  • Взяти у банківського працівника контрольний номер вчиненого Вами перекладу.

Грошовий переказ відбувається миттєво, для отримання грошових коштів одержувачу необхідно прийти з паспортом або з пластиковою картою Приватбанку у відділення банку. Повідомити працівнику банку контрольний номер, суму переведених коштів, валюту в якій проводиться банківська операція, країну та ПІБ відправника. Після чого можна отримати переведені кошти.

Комісію за переказ оплачує відправник грошових коштів, яка безпосередньо залежить від країни отримувача і складає від 0 до 4% від суми переказу. Нараховується вона на день здійснення переказу та сплачується в гривнях без нарахування ПДВ. З одержувача грошові кошти не стягуються.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар