Система грошових переказів MoneyGram

MoneyGram – найбільша система грошових первводов у всьому світі. Система здійснює грошові перекази в доларах США та в євро. MoneyGram здійснює перекази і оплату рахунків практично в усьому світі, працює майже в 200 країнах світу. Міжнародна мережа грошових переказів має понад 300 000 відділень у всіх країнах. З нею співпрацюють найбільші банки, фінансові організації, поштові служби, найбільші торговельні мережі в усьому світі.

Тільки в країнах СНД налічується більше 40 000 пунктів, з яких можна відправити і отримати гроші за допомогою системи MoneyGram. Тільки в Україні на даний момент працює 14 000 подібних відділень.

Грошові перекази системи MoneyGram відрізняються своєю швидкістю, надійністю і зручністю. Відправити і отримати гроші за допомогою цієї системи можна в будь-якій країні світу, де вона працює, у будь-якому відділенні системи.
Система грошових переказів MoneyGram
Клієнти Приватбанку також можуть відправляти та одержувати гроші з допомогою міжнародної системи грошових переказів MoneyGram. Комісія складає 2,5 доларів при відправці суми до 100 доларів і 2,5% від вихідної суми при відправці великих сум, а при грошовому переказі в євро комісія складає 2,5 євро при відправці суми до 100 євро і 2,5 % від вихідної суми при більш великих грошових переказах.

Як здійснити переказ грошових коштів?

  • Звернутися до співробітника Приватбанку, пред’явивши паспорт або карту Приватбанку.
  • Назвати ім’я, прізвище одержувача грошового переказу, а також країну отримання і розмір грошового переказу.
  • Заплатити суму переказу, а також комісію.
  • Отримати контрольний номер переказу.
  • Повідомити одержувача отриманий в банку контрольний номер переказу, суму відправлених грошей, країну відправлення, а також прізвище та ім’я відправника.

Одержувач може отримати суму грошового переказу відразу після видачі контрольного номера.

Щоб отримати надіслану на ім’я суму грошового переказу, необхідно:

  • Пред’явити співробітникові Приватбанку вашу банківську картку чи паспорт.
  • Вказати контрольний номер переказу, який був наданий відправнику на момент відправлення грошей.
  • Вказати ім’я, прізвище відправника, країну здійснення грошового переказу, а також суму, яка була відправлена на ваше ім’я.
  • Отримати в касі гроші, відправлені на ваше ім’я.

Клієнти Приватбанку можуть скористатися системою грошових переказів MoneyGram у будь-якому відділенні банку.

Важливо пам’ятати лише одне: необхідно точно вказати всі реквізити для надсилання коштів, щоб надалі не виникло жодних проблем.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь