Система грошових переказів “Золота Корона”

«Золота Корона» – це популярна, надійна та швидка система переказів по території України і в країни СНД. При оформленні переказу потрібно вказати тільки країну, в яку здійснюється переклад, прізвище, ім’я та телефонний номер одержувача переказаних коштів. Переказ доступний відразу після проведення банківської операції. На телефонний номер одержувача приходить SMS-повідомлення з контрольним кодом перекладу. Дана послуга оповіщення є безкоштовною і дуже зручною, оскільки відправнику не доведеться запам’ятовувати код і дзвонити одержувачу, система повідомить його автоматично.

Здійснювати переказ можна в російських рублях, доларах США і в євро. Переказані кошти доступні одержувачу протягом шістдесяти днів з моменту проведення переказу. Перевести кошти можна звернувшись у будь-яке відділення Приватбанку, скориставшись терміналом самообслуговування, зробивши дзвінок на телефон клієнтської підтримки або через систему Приват24.

Система грошових переказів Золота КоронаСпрощена система дозволяє здійснювати банківський переказ грошових коштів без паспорта, його замінить пластикова картка Приватбанку. У випадку якщо у Вас немає картки банку, можна швидко і безкоштовно її оформити і надалі вона буде замінювати документ, що засвідчує особу.
Відправити переказ «Золота Корона» можна у будь-якому відділенні Приватбанку, для цього необхідно:

  • Звернутися до працівника банківського відділення.
  • Надати відомості про одержувача: прізвище, ім’я, номер телефону.
  • Повідомити країну, до якої здійснюється переказ грошових коштів, суму і валюту, в якій буде отриманий переклад.
  • Передати касиру суму переказу і сплатити банківську комісію.
  • Перевірити правильність даних і взяти у працівника банку контрольний код.
  • У випадку, якщо Ви не скористалися послугою SMS-оповіщення, повідомте самі одержувачу дані про вчинений перекладі. Переведені кошти доступні до отримання відразу по закінченню банківської операції.

Для отримання переведених грошових коштів потрібно:

  • Звернутися до банківському працівнику з пластиковою карткою банку або з паспортом.
  • Повідомити контрольний код.
  • Отримати переведені кошти.

При отриманні переказу не потрібні гроші, комісію оплачує відправник, яка нараховується в гривнях за курсом національного банку України на момент здійснення відправки грошей. Банківська комісія залежить від суми переказу, країни отримувача та є однією з найнижчих у порівнянні з іншими системами в Україні, Росії і країнах СНД.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар