Системи грошових переказів в Приватбанку

ПриватБанк працює з 7 системами грошових переказів, і клієнти можуть скористатися кожною з них. Поговоримо про кожній системі окремо.

Системи грошових переказів в ПриватбанкуСписок грошових переказів в Приват24

Система PrivateMoney – дана система грошових переказів дає можливість відправляти і отримувати гроші в ряді країн СНД, у тому числі і в Україні. Крім того, ви можете відправляти гроші в Британію, Кіпр, Португалію, В’єтнаму і Монголії. Тарифна ставка починається з 1%.

Система Western Union – система термінових грошових переказів, яка об’єднує близько 200 країн світу. Переказ можна отримати вже через 5 хвилин після здійснення переказу. Ви можете відправити кошти практично в будь-який куточок світу.

Система MoneyGram – система, що здійснює перекази в доларах. За допомогою даної системи можна відправити і отримати гроші близько 200 країнах світу. Тільки в Україні нараховується понад 14 000 відділень даної системи.

Система Золота Корона – дана система дає можливість передавати гроші в країнах СНД. Її зручність складає в тому, що при перекладі необхідно вказати лише ім’я, прізвище одержувача, країну, в яку потрібно відправити гроші, а також номер телефону. Після відправки грошових коштів на номер одержувача смс повідомлення з кодом перекладу.

Contact – система здійснює перекази понад 100 країнах світу. Система працює в євро, доларах і рублях.

Unistream – одна з найпопулярніших систем грошових переказів в країнах СНД. На території СНД працюють більше 40 000 пунктів даної системи. Важливо знати, що переклад дійсний протягом одного місяця. Тариф становить 1% від суми переказу, система працює в рублях, доларах і євро.

Coinstar – дана система грошових переказів працює в 143 країнах світу. Зручність використання даної системи є те, що для здійснення перекладу не потрібно відкрити рахунок, крім того система не має адресної прив’язки, саме тому одержувач може отримати свої гроші у будь-якому пункті. Перекази здійснюються в доларах і в євро. Максимальна сума переказів становить 5000 доларів або євро.

Клієнти Приватбанку можуть скористатися будь-який з вищевказаних систем грошових переказів. Але перед здійсненням перекладу необхідно ознайомитися з тарифами, за якими працює конкретна система, і вибрати саме ту, яка найбільш підходить вашим вимогам і побажанням.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар