Скарбничка Приват24: як перекласти, поповнити і зняти гроші

Зміст

 • Як перевести гроші зі скарбнички Приват24
 • Як відключити скарбничку
 • Як перерахувати гроші з сервісу Скарбничка у Приват
 • Умови скарбнички
 • Дії клієнта
 • Як перевести гроші зі скарбнички Приват24

  Щоб покласти активи на карту, потрібно пройти процедуру авторизації в системі і відвідати вкладку «Всі послуги», де в розділі «Депозити» вказати опцію «Послуга накопичення Скарбничка». Користувачеві необхідно активувати завдання «Зняти кошти», після чого система повідомить його про наявність коштів на окремому рахунку і накопичених відсотків за нею.

  Скарбничка Приват24: як перекласти, поповнити і зняти гроші

  Остання знімається при достроковому припиненні вкладу. В залежності від рішення натисніть на кнопку «Зняти всю суму» або при необхідності виводу не всіх грошей «Зняти частину суми».

  Скарбничка Приват24: як перекласти, поповнити і зняти гроші

  Скарбничка Приват передбачає відправку коштів на картку Приватбанку, пов’язану з нею. Цю операцію можна здійснити за допомогою платіжного терміналу. У цьому випадку послідовність кроків буде повторювати дії в системі Приват24. Також відправити активи можна завдяки програмі «Скарбничка» та на спеціальному веб-ресурсі kopi.pb.ua.

  Як відключити скарбничку

  Щоб дезактивувати опцію накопичення коштів на банківському рахунку, можна дочекатися закінчення контракту (терміном на 1 рік) або вимкнути її у ручному режимі. Для цього скористайтеся одним з наступних способів:

  • В рамках інтернет-банкінгу Приват 24;
  • За допомогою платіжного терміналу;
  • Відвідавши додаток для айфона або андроїд;
  • Безпосередньо в банківському відділенні.

  При повному знятті коштів з скарбнички банківський вклад автоматично нівелюється. При бажанні в майбутньому можна відновити договір. Для деактивації послуги здійсніть вхід в скарбничку. В меню «Мої рахунки» виберіть розділ «Скарбничка», де потрібно вказати прив’язану карту і активувати опцію «Змінити», що дозволяє відключити накопичення коштів. Система повідомить вас про факт деактивації смс-повідомленням на мобільний телефон.

  Як перерахувати гроші з сервісу Скарбничка у Приват

  Можна відправити всі накопичення або частину коштів на пластикову карту Приватбанку. Найбільш вигідно буде зробити це через рік після підписання договору. При достроковому знятті відсоток нарахованих активів скоротиться:

  • До 3 місяців — третину від суми;
  • 3-6 місяців — 50% від вкладу;
  • Більше півроку — 67% від накопичень.

  Є можливість перевести гроші за допомогою Інтернет-банкінгу «Приват24», спеціального терміналу, сайту Приватбанку і в банківському філії. Також дана опція замовляється за телефонним номером 3700.

  Авторизуйтесь в сервісі Приват24 і відвідайте меню «Всі послуги». У ньому вкажіть розділ «Депозити» і клацніть по кнопці «Послуга накопичення Скарбничка». Тут необхідно вибрати опцію «Зняти кошти», після чого система повідомить про подробиці договору та суму, яка буде анульовано при знятті накопичених гривень. Для переведення активів потрібно зняти всі гроші або їх частину. Далі можна в рамках Інтернет-банкінгу відправити гроші на будь-яку іншу банківську карту.

  Умови скарбнички

  Всі операції здійснюються в гривнях. Згідно з договором, протягом 1 року власник засобів на карті отримує відсоток накопичень. Автоматично термін дії контракту продовжується. Протягом 1 місяця скарбничка поповнюється на суму не більше 20 тис. гривень. Процентна ставка складає 16% річних. Клієнт завжди може змінити умови співпраці. Він в змозі збільшити кількість підключених карток і автоматизувати процес поповнення рахунку.

  Дії клієнта

  Перевірити скарбничку і поповнити її можна за допомогою:

  • Каси банку;
  • Сервісу Приват24;
  • Банкомата чи терміналу.

  Можна також уточнити стан рахунку за допомогою гарячої лінії 3700 і автоматичним смс-повідомленням на номер 7660, куди необхідно надіслати текст «KOPI». Існує кілька шляхів, як зняти гроші зі скарбнички у системі Приват24, в банківській касі та на терміналі самообслуговування.

   

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь