Скарбничка ПриватБанк – поповнення, зняття коштів, відгуки |

Скарбничка ПриватБанк   поповнення, зняття коштів, відгуки |Не всі люди вміють відкладати гроші. Дуже часто ми не можемо зібрати потрібну суму на ту чи іншу мету. Для відкриття депозиту відразу потрібні кошти. Тепер у Вас з’явилася можливість непомітно накопичити гроші і здійснити свої мрії. Головний помічником для Вас стане – скарбничка (Приватбанк). Це не простий депозит, а унікальний спосіб накопичення грошей без особливих зусиль. Прочитавши статтю, Ви дізнаєтеся все про дану послугу, навчитеся користуватися нею і зможете реалізувати свої цілі.

Як відкрити

Скарбничка у Приватбанку – це унікальна послуга, яка допоможе зібрати суму грошей для реалізації Ваших цілей. Відкрити її дуже просто. Кожен клієнт банку може скористатися послугою. Головна умова – це наявність картки банку. Мінімальний термін накопичення – від 12 місяців. Процентна ставка може змінюватись з року в рік, але вона залишається незмінною, поки діє Ваш договір. Наприклад, у 2016 році вона склала 16% річних, а в 2017 – 11%. При достроковому знятті грошей, Ви втрачаєте частину відсотків. Накопичену суму з відсотками Ви отримаєте по закінченню терміну. Якщо Ви не знімете гроші, то автоматично продовжите свій депозит.

Гроші можна накопичувати тільки в гривні. При достроковому знятті навіть частини суми, Ви втрачаєте свої відсотки.

Відкрити накопичувальний рахунок можна у відділенні банку, через додаток в смартфоні або скориставшись послугою Приват 24. Це займе всього кілька хвилин. Найпростіше відкрити рахунок дистанційно. Зайдіть у свій особистий кабінет, знайдіть вкладку «Депозити» — «Скарбничка». Там Ви знайдете потрібну інформацію.

Якщо Ви вирішили купити дорогу річ, тоді рекомендуємо Вам чітко поставити перед собою мету і термін виконання. Знайдіть у своєму акаунті вкладку «Встановити фінансову мету». Система автоматично буде підбирати для Вас вигідні пропозиції та знижки від партнерів банку.

Як поповнити

Є багато різних способів поповнення свого накопичувального рахунку. Ви можете самі вибрати комфортний для Вас варіант.

Надходження на карту. Після перекладу на Вашу карту зарплати або інших грошей, частина з них автоматично відправиться у Вашу скарбничку. Ви можете самі встановлювати потрібну суму. Наприклад, 100 гривень з кожного нарахування або 10 відсотків від отриманої суми.

Ваші витрати. Можна збирати гроші, навіть витрачаючи їх!

Кожен раз після здійснення покупки, частина суми буде надходити на Ваш накопичувальний рахунок. Ви можете встановити суму у відсотках. Наприклад, від кожної покупки 10% буде йти на рахунок. Ще один варіант – це переводити фіксовану суму з кожної покупки, наприклад, всього 10 гривень. Можна округлити суму витрат. Якщо Ви зробили покупку на 47 гривень, то 3 гривні підуть в заощадження.

Зняття суми. Після кожного переведення коштів, визначена сума буде відправлена на ощадний рахунок.

Регулярний платіж. Ви самостійно можете встановити фіксований платіж. Якщо Ви отримуєте зарплату 5-го числа, кожне шосте число місяця деяка сума буде відправлена в скарбничку. І так кожен місяць.

Таким чином, непомітно для себе сума на Вашому рахунку буде зростати.

У своєму кабінеті Ви можете змінювати умови. На картинці видно, де саме Ви можете це зробити.Скарбничка ПриватБанк   поповнення, зняття коштів, відгуки |

Як зняти гроші зі скарбнички Приватбанку

Накопичені гроші Ви можете зняти раз на 12 місяців по закінченню договору. При достроковому розриві, Ви втратите свої відсотки. Якщо Ви забудете зняти свої заощадження, тоді договір буде автоматично продовжений ще на рік.

По закінченню строку, багато клієнти починають цікавитися, як перевести гроші зі скарбнички. Зняти суму можна різними способами. Вибирайте зручний для Вас.Скарбничка ПриватБанк   поповнення, зняття коштів, відгуки |

Через термінал. Термінали самообслуговування можуть перебувати у відділенні банку, а також у торгових і розважальних центрах. Вам потрібно вставити свою карту і знайти дану послугу. Використовуйте підказки на моніторі для того, щоб перевести суму на карту.

За допомогою смартфона. Додаток «Моя скарбничка» допоможе Вам вивести кошти на карту зі свого мобільного. Навіть не виходячи з дому, Ви отримаєте свої заощадження.

У відділенні банку. Ви можете звернутися за допомогою до менеджера банку. Візьміть з собою паспорт або карту, на яку хочете вивести кошти.

Скарбничка приват24. Зайдіть в свій аккаунт, знайдіть вкладку «Скарбничка» і автоматично перекажіть гроші на Вашу карту.

Дзвінок на гарячу лінію. Ви можете зателефонувати за номером 3700 і переказати гроші на картку. Телефонуйте тільки з того номера, до якого прив’язана карта.

Скарбничка у приват24 – вхід

Ви можете керувати своїми заощадженнями в будь-якому місці і в будь-який час. Вам просто потрібно мати під рукою свій мобільний телефон! Встановивши додаток, Ви завжди зможете дізнатися, яка сума у Вашій скарбничці.

Завантажити додаток можна за допомогою посилань:

  • https://privatbank.ua/ru/kopi/
  • https://privatbank.ua/ru/apps/kopilka/
  • Можете ввести запит у пошуковій системі: «приват банк скарбничка». Ви обов’язково знайдете потрібні посилання.

Увійти в систему дуже просто. Введіть номер мобільного телефону і пароль або зайдіть за допомогою QR-коду. Дане відео допоможе Вам дізнатися більше:

Як закрити

Краще не закривати свій накопичувальний рахунок, адже тоді Ви втрачаєте відсотки і відсуваєте свої цілі на задній план. Якщо з якоїсь причини Вам терміново потрібно зняти гроші, тоді зробити це можна за допомогою декількох способів.

  • Зверніться у відділення банку
  • Скористайтеся мобільним додатком
  • Знайдіть термінал самообслуговування
  • Зайдіть в Приват 24.

Найлегше закрити свій рахунок віддалено. Один з варіантів – це просто перевести всю суму грошей на свою карту. У нашій статті ми вже писали, як це зробити. Можете зайти в меню «Скарбничка» (Приват 24, там Ви знайдете всі свої карти, з яких надходять кошти. Там же Ви зможете розірвати договір і відмовитися від послуги.

Не поспішайте розривати договір. Ви втратите унікальну можливість зібрати гроші на покупку чогось потрібного або важливого для Вас. Пам’ятайте, що з кожним роком процентні ставки змінюються. Якщо Ви захочете знову підключити послугу після її закриття, то відсоток може на поточний момент бути нижче попереднього!

Відгуки

Сьогодні послугою «Скарбничка» користуються близько 9 мільйонів українців! Відгуки про скарбничці Приватбанку завжди позитивні.

Більшість людей діляться своїм позитивним досвідом. Дана послуга допомогла їм дуже швидко, а головне – непомітно зібрати потрібну суму на відпочинок, ремонт чи купівлю дорогої речі. При цьому сім’ї не довелося себе обмежувати, гроші непомітно надходили на рахунок і примножувалися за рахунок відсотків. Це ідеальний варіант для тих людей, які не вміють відкладати гроші. Скарбничка зробить це замість Вас!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь