Способи відновлення Пін-коду від картки ПриватБанку

Забираючи готову кредитну карту від будь-якого банку, Ви отримуєте зафіксовану унікальну комбінацію з чотирьох цифр – Пін-код. Без нього використовувати карту неможливо. По-перше, завдяки пін-коду Ваші кошти на карті залишаються в безпеці. По-друге, його обов’язково необхідно вводити, здійснюючи будь-які операції за допомогою кредитної картки.

Способи відновлення Пін коду від картки ПриватБанку

Основи безпеки використання коду

У кожного власника кредитної картки пін-код є індивідуальним. Завдяки йому користувачі можуть здійснювати оплату товарів і послуг, здійснювати висновок і введення засобів або перевіряти інформацію на особистих рахунках. В основному пін-код потрібен для отримання доступу до особового рахунку через інтернет-банки, банкомати та різні термінали. Примітно, що навіть персонал банку не має право його запитувати.


Даний пароль повинен знати тільки власник карти. Тому ні в якому разі не розголошуйте його стороннім. Зазвичай користувачі записують код на пластиковій картці, щоб він завжди «був під рукою». Це також строго не рекомендується. Адже шахраям для виконання будь-яких операцій з Вашими грошима досить знати ті самі 4 цифри.

Важливо! Пін-код не можна забувати і розголошувати стороннім.

Однак всі ми люди, які не застраховані від того, що папірець, де записаний пін-код, загубиться, або ж ми можемо просто-напросто забути його. Якщо Ви вже опинилися в подібній ситуації, не варто хвилюватися. Навіть якщо Вам складно пригадати секретний пароль, можна скористатися кількома методами його поновлення.

Існує три способи для відновлення пін-коду карти ПриватБанк:

 1. Поновлення за рішенням СМС-банкінг.
 2. Заміна старого коду на новий за допомогою програми Приват24.
 3. Заміна старої кредитки на нову шляхом звернення до відділення банку.

Відновлення забутого Піна через СМС

Для оновлення вже існуючого пін-коду карти виконайте наступні кроки:

 • приготуйте кредитну карту і телефон, з якого буде відправлятися повідомлення;
 • текст повідомлення: слово PIN + чотири останні цифри номера Вашої кредитної карти. Повідомлення повинно виглядати так: PIN + 0000. Готове СМС відправте на номер 10600;
 • після відправки СМС протягом деякого часу (зазвичай декількох хвилин) Ви отримаєте повідомлення з новим секретним кодом.

Однак даний спосіб доступний не для всіх. Відновити пін-код за допомогою СМС-банкінгу мають право тільки власники рахунків «Заробітна», «Пенсійна», «Для соц. виплат »,« Універсальна »та« Gold »(останні 2 без чипа). Крім цього відправити СМС-повідомлення можна ні з кожного номера, а з того, що прописаний в договорі.

Зміна коду за допомогою Приват24


Після оформлення і отримання нової кредитної картки Ви можете користуватися інтернет-банком Приват24. Крім оплати послуг, виконання грошових переказів, поповнення інших рахунків і перевірки їх стану Ви маєте можливість зручно і швидко змінити пін-код. Для цього необхідно зробити наступне:

 • перейти в додаток Приват24;
 • знайти потрібну карту і вибрати її;
 • в розділі меню перейти в «Управління картою»;
 • клікнути на «PIN-код», потім «Змінити»;
 • після появи вікна «Запит» натиснути на «Змінити» знову.

Протягом двох хвилин на Ваш телефон надійде повідомлення з новим секретним кодом.

Перевипуск кредитки

Якщо з яких-небудь причин замінити або відновити пін-код не виходить, Ви можете замінити кредитну карту, звернувшись в банк. Що для цього потрібно:

 • прямуйте до найближчого відділення банку. При собі майте паспорт і ідентифікаційний код;
 • послуга повторної видачі кредитки платна і ціна залежить від типу картки. В основному вартість варіюється від 10 до 20 грн. Заплатіть за послугу на касі;
 • очікуйте оформлення нової кредитки (зазвичай це триває не більше десяти днів);
 • заберіть нову кредитку.

Важливо! Повторна видача має на увазі не її поновлення або відновлення старої карти! Номер пластика і пін-код змінюються на нові.

Розблокування

Ми з’ясували, що забувши пін-код від кредитної картки ПриватБанк, можна легко його відновити за допомогою трьох легких способів: відправки СМС-повідомлення, за допомогою порталу Приват24 і особисто звернувшись у відділення банку.

Однак ще однією розповсюдженою проблемою користувачів є блокування рахунку після третього неправильного вводу пін-коду для здійснення операцій через банкомат. Що робити, якщо рахунок заблокований? Інструкція з розблокування карти:

 1. Відкрийте додаток Приват24;
 2. У вкладці меню натисніть на кнопку «Всі послуги»;
 3. Натисніть «Налаштування»;
 4. Потім «Зняття PIN-блокування».

Або ж Ви можете звернутися особисто до відділення банку. Карту розблокують не більше ніж за 30 хвилин.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар