Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.

Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.

На перший погляд здається, що покупка доларів США не складає ніяких труднощів. Але бувають випадки, що до обміну потрібна дуже велика сума, яка не завжди є в наявності.

Ця ситуація не стандартна. Але до неї варто бути готовим. Тому в разі потреби у великій сумі USD її слід заздалегідь замовити в банку.

Зміст:

 • 1 Основні способи замовлення валюти в Приватбанку
 • 2 Замовлення валюти у відділенні банку
 • 3 Замовлення валюти через онлайн-доступ
  • 3.1 Вхід в особистий кабінет
  • 3.2 Замовлення валюти через особистий кабінет
 • 4 Особливості замовлення валюти

Основні способи замовлення валюти в Приватбанку

Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.Для зручності своїх клієнтів ПриватБанк передбачив два основних способи замовлення доларів США або іншої іноземної валюти:

 • безпосередньо у відділенні банку:
 • через онлайн-доступ.

Обидва способи користуються великою популярністю. Як вони працюють, розберемося далі.

Замовлення валюти у відділенні банку

Це просто зробити в будь-якому відділенні банку. Для цього необхідно підійти до фахівця і повідомити його про потребу купівлі певної суми валюти. Можливо, що в касі виявиться потрібна сума, і клієнт зможе її відразу забрати.

У зворотному випадку необхідно вказати дату і час, коли клієнт збирається підійти за валютою.

Замовлення валюти через онлайн-доступ

Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.Дуже зручний спосіб замовлення іноземної валюти через сервіс «Приват24». У цьому випадку клієнтові немає необхідності виходити з дому. Достатньо мати особистий комп’ютер з підключеним інтернетом.

Вхід в особистий кабінет

Попередньо необхідно відкрити «особистий кабінет» за допомогою послуги інтернет-банкінг. Зробити це нескладно протягом декількох хвилин:

 • Заходимо на офіційний сайт банку.
 • У віконці вибираємо послугу «Вхід в прива24».Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.
 • Тепер програма запропонує ввести номер телефону користувача і пароль. Інформація про номері повинна була раніше надана в банк. За незареєстрованої телефону відкрити особистий кабінет не вийти.Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.
 • Потім необхідно ввести пароль. Його можна було заздалегідь отримати у відділенні банку або придумати при самостійній реєстрації в Приват24. Для безпеки клієнтів усі операції здійснюються через SMS підтвердження. Тобто на телефон клієнта приходить код, який необхідно внести в потрібне поле для підтвердження своїх дій.Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.
 • При будь-яких утрудненнях можна попросити онлайн допомогу.

  Замовлення валюти через особистий кабінет

  Після входу в особистий кабінет можна приступати до процедури замовлення необхідної суми доларів США. Це не забере багато часу.

  Покрокова інструкція дій виглядає наступним чином:

 • Після входу в особистий кабінет відкриється віконце. З лівого боку буде представлений перелік послуг. Слід клікнути мишкою на закладку «Замовлення валюти».Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.
 • ПриватБанк надає до послуг своїх клієнтів купівлю валюти практично будь-якої держави. Тому в наступному вікні необхідно вказати саме ту валюту, яка потрібна і її кількість.Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.
 • Завершальним кроком буде зазначення точної дати, на яку потрібна вказана сума і назви відділення, в якому планується її забрати.Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.
 • На цьому процедуру замовлення валюти можна вважати завершеною.

  Особливості замовлення валюти

  Дуже проблематична ситуація, в якій велика сума грошей потрібна зараз. Якщо в касі банку немає у наявності зазначеної суми, її замовлення через Приват24 проблему вирішити не допоможе. Гроші не з’являться миттєво.

  Отже, купівлю USD потрібно планувати завчасно. З урахуванням, що на збір необхідної суми буде потрібно не менше 24 годин. Якщо замовлення відправлений в ранкові години, зазначену суму можна отримати у відділенні банку на наступний день.

  Способи замовлення долара чи іншої валюти в Приватбанку.При оформленні замовлення в більш пізній час, період очікування збільшується. Тобто потрібна сума доларів США з’явитися в касі через день. Природно в кожній ситуації бувають винятки. Можливо, замовнику протягом більш короткого часу спеціаліст банку повідомить про наявності потрібної суми.

  На придбання валюти існують обмеження. Вони регулярно переглядаються. Тобто одноразово клієнт банку не може придбати USD на суму, що становить понад 250 тисяч у гривневому еквіваленті. (це трохи більше 9500 USD). Це обмеження діє на момент написання цього матеріалу.

  Замовлення доларів – це дуже зручна процедура. Клієнту не потрібно бігати по відділеннях, щоб зібрати необхідну суму. Досить завчасно прийти у зазначений у заявці відділення і забрати заявлену суму.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь