Статичний пароль в Приват24

Зміст

 • 1 Реєстрація в інтернет-банкінгу. Статичні і динамічні паролі
 • 2 Як захистити статичний пароль. Рекомендації
 • 3 Бувають проблеми при авторизації, і що з ними робити?

При реєстрації на будь-якому сайті, потрібно вказати логін і пароль. Придумавши їх одного разу, можна виконувати вхід, і користуватися додатковими послугами. Наприклад, на сайті інтернет-магазину ви можете переглянути каталог товарів, але, щоб щось купити, необхідно зареєструватися.

Та ж схема у всіх інтернет-банкінгів. Якщо ви плануєте оплачувати покупки і послуги в інтернеті, здійснювати перекази зі своєї банківської картки, проводити комунальні платежі, реєстрація в інтернет банкінгу необхідна.

Найбільший банк України-ПриватБанк, крім основного, офіційного сайту надає своїм клієнтам сервіс Приват24, за допомогою якого можна керувати грошовими коштами, не виходячи з дому.

Щоб захистити ваші дані і операції по карті, передбачено подвійне введення паролів – статичного і динамічного. Щоб зрозуміти, як вони утворюються, розглянемо на прикладі реєстрації в Приват24. Для цього потрібен комп’ютер, або інший пристрій з виходом в інтернет і номер мобільного телефону.

Реєстрація в інтернет-банкінгу. Статичні і динамічні паролі

Ця процедура не займає багато часу, досить проста, складається з декількох кроків:

 • Зайти на сайт сервісу Приват24.
 • Праворуч буде вікно, куди слід вписати номер телефону, щоб почати реєстрацію.
 • Кожна карта має на лицьовій стороні шестнадцатизначный номер. У формі реєстрації необхідно вказати останні 4 цифри.
 • Потім прописати електронну адресу.
 • Наступний етап – придумати код, за кількістю символів від 6 до 15.
 • Важливо! Код, який ви придумаєте і буде вашим статичним, тобто постійним паролем для входу в інтернет-сервіс Приват24. Потрібно його запам’ятати.

 • Після того, як ввели номер телефону, прописали пароль, вам приходить смс-повідомлення з кодом – це динамічний пароль для входу в Приват24. Динамічним він називається тому, що постійно змінюється і ніколи не буває однаковим. Запам’ятовувати його не потрібно. Цей пароль автоматично надсилає система, щоб упевнитися, що саме ви виконуєте вхід.
 • Після того, як реєстрація пройдена, можете користуватися послугами сервісу та здійснювати всі операції по карті самостійно. Надалі, для входу ви завжди будете використовувати номер телефону та два пароля.

  Як захистити статичний пароль. Рекомендації

  Захищати їх необхідно від шахраїв, щоб ті не змогли незаконно розпорядитися грошима, які перебувають на вашої банківської картки. Щоб цього не сталося, необхідно запам’ятати кілька правил:

  • ніколи і нікому не повідомляйте свій пароль. Навіть співробітники банку не повинні знати їх, а тим більше не повинні про них питати. Якщо хтось цікавиться, просить повідомити, треба насторожитися – так роблять тільки шахраї. З’явилися випадки, коли вони телефонують з мобільних номером, перші цифри якого нагадують номер телефону банку і починаються з +38056;
  • якщо ви сумніваєтеся, що зможете запам’ятати статичний пароль, можете записати його, але там, куди тільки ви будете мати доступ;
  • не забувайте, що номер мобільного прив’язаний до карти, тому небажано давати в руки незнайомих людей свій телефон;
  • легко зламати прості паролі. Коли ви реєструєтеся, постарайтеся придумати максимально складний, включає прописні і малі літери, цифри та символи. Зі складним паролем захист завжди надійніше.

  Після того, як ви зареєструвалися в Приват24, надалі ви входите, який називається авторизація. Як підтвердження того, що входить саме той чоловік, який проходив реєстрацію.

  Бувають проблеми при авторизації, і що з ними робити?

  Якщо, вводячи номер телефону та статичний пароль ви ніяк не можете увійти в систему, перевірте наступне:

 • Вибір мови. На сервісі, для відображення меню та інформації доступні три мови – українська, російська, англійська. Перш, ніж вводити пароль, переконайтеся, що мову варто правильний. Змінити мову можна на головній сторінці Приват24 у верхньому правому куті.
 • Caps Lock. Зазвичай ця активована клавіші допускає неправильне написання і змінює букви на прописні. І якщо в паролі у вас є малі літери, то при включеному Caps Lock вони поміняються на прописні і пароль буде автоматично вважатися неправильним. Якщо у вас не горить клавіша зеленим вогником, що позначає його активацію, то перевірити правильне написання можна в будь-якому текстовому редакторі.
 • Якщо мову вибрано вірно, Caps Lock включений, але ви все одно не можете виконати вхід, варто трохи почекати і спробувати зайти через якийсь час. На сайті може бути технічний збій.
 • Якщо, не дивлячись на всі вжиті до виправлення спроби зайти не вдається, можете запросити допомогу, яка виявляється в онлайн-режимі на цьому ж сайті. Просто натисніть кнопку «Допомога онлайн», і з вами зв’яжеться фахівець.
 • Отже, підводячи підсумки, нагадаємо про необхідність зберігати пароль в недоступному для інших місці, нікому його не повідомляти, чи не давати телефон в руки незнайомим людям. Для успішного входу на сайт дотримуйтеся нескладних правил, та у разі виникнення труднощів звертайтеся в службу підтримки.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь