Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

Страхування життя, здоров’я або туристична страховка стають дуже популярними послугами. Обумовлено це великою кількістю подій та нещасних випадків, які відбуваються як у повсякденному житті, так і на відпочинку за кордоном. Банки пропонують велику різноманітність страхових послуг на будь-який випадок життя. Погодьтеся, спокійніше знати, що при несподіваному подію або нещасному випадку ви підготовлені і маєте якусь фінансову захист і підтримку. Саме страховка Приватбанку дасть захист і кредитору і позичальнику у разі несприятливих ситуацій.

Що дає клієнтові страховка Приватбанку?

Кожен вид страховки несе в собі певну мета. Повсякденна діяльність, робота може піддавати людини до різних ризиків, які можуть призвести до травми, втрати працездатності, фінансових ускладнень і т. д.

При оформленні страховки в банку у клієнта можуть з’явитися кошти, щоб поправити своє здоров’я, купити ліки, допомогти близьким і рідним у схожих ситуаціях.

Таким чином, банківський страховий продукт є певним рятувальним колом для вирішення різних побутових проблем. У загальному і цілому такі послуги дають захист від нещасних випадків.

Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

Визначену мету несе в собі кожен вид страховки

Плюси і мінуси

Порівняно з іншими конкурентами в цій сфері, плюсами страхування в Приватбанку можна назвати:

 • Безсумнівний плюс це страхове відшкодування, що виплачується клієнтові протягом двох тижнів, з моменту звернення заявника та надання певного пакету документів.
 • Істотним плюсом стане можливість коригування будь-яких умов договору у разі настання фінансових труднощів у клієнта. Змінам підлягають періоди страхових внесків, сума вкладу, момент одержання страхових виплат і т. д.
 • Розбивка щомісячного платежу з сумою 20 гривень досить зручна і комфортна для платежу клієнтам.
 • В Приватбанку страховка продовжує діяти після пропуску чергового платежу без вимоги написати чергову заяву.
 • Збільшені терміни про повідомлення про травму досягають одного місяця.
 • Якщо згадати про мінуси, то слід сказати ось що:

 • Існують додаткові обмеження для виплат у випадках поранень і травм.
 • На думку клієнтів, сума страхових виплат недостатня і непорівнянна з тими чи іншими страховими випадками.
 • У договорі ніде не вказано точний відсоток виплат, а є лише приблизні суми з великим мінімальним і максимальним порогом.
 • Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

  Точний відсоток виплат ніде не зазначено в договорі страхування

  Види страховок

  Однією з страхових послуг Приватбанку є страхування кредитного ліміту. Така послуга дозволяє допомогти боржника погасити утворену заборгованість по карті, в разі втрати ним працездатності або роботи. Безліч людей не користуються кредитами через страх неможливості виплати його в майбутньому. Несподівана втрата роботи, нещасний випадок — все це зупиняє людей не користуватися послугами банків. Для таких варіантів і призначене страхування кредитного ліміту. Банк бере на себе зобов’язання по виплаті кредиту, якщо втратили роботу або раптово захворіли.

  Плюсом буде те, що при страхуванні вашого кредитного ліміту банк підвищить ваш рейтинг, і це дозволить вам отримати великі ліміти та умови, ніж для звичайних клієнтів банку.

  Медичне страхування від Приватбанку надасть можливість негайно отримати грошові кошти для лікування або відновлення здоров’я. У мед страхування Приватбанку також включена компенсація за період тимчасової непрацездатності.

  Перевагою є широка вікова аудиторія — від 1 року до 69 років. Лише при страхуванні в Приватбанку клієнт зможе отримати виплати при захворюваннях, які в більшості банків не покриваються. Це гепатит, туберкульоз, цукровий діабет і т. д. При отриманні страхової виплати ви самі вирішуєте, як і куди витратите кошти.

  Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

  Страхування кредитного ліміту є однією з страхових послуг Приватбанку

  Плюсом стане великий перелік — близько 130 захворювань, які покриває медичне страхування.

  Захист на кожен день — це універсальний страховий продукт від Приватбанку, який надасть вам підтримку і захист при отриманні каліцтв і настанні нещасних випадків. Страховка поширює свою дію і при настанні смерті в результаті нещасного випадку.

  В переліку можливих ситуацій перераховані:

  • опік;
  • травма;
  • обмороження;
  • укуси тварин;
  • протизаконні дії третіх осіб та багато іншого.

  Погодьтеся, укладений договір забезпечить вас і ваших близьких засобами для надання і оплати медичної допомоги, і навіть на період непрацездатності вам не потрібно буде турбуватися про фінанси.

  Туристичне страхування — це страхування для виїзду за кордон від Приватбанку, яка допоможе вам захистити і захистити своє здоров’я за кордоном. Така страховка допоможе вам компенсувати лікування або оплату медичних послуг, у разі пригод і нещасних випадків. Порівняно з банками-конкурентами в цій сфері. ПриватБанк пропонує найменшу вартість страхування. Також в договорі страхування не зазначено кількість поїздок, тобто обмеження є тільки в максимальній кількості днів перебування в країні — 180 днів. Ще одним плюсом стане вікова аудиторія від народження і до 80 років.

  Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

  Великий перелік захворювань стане плюсом медичного страхування

  Ще одним видом страхування є КАСКО. Дана страхова послуга включає в себе безліч опцій: оплата послуг експертизи, відбувається сповіщення органів, якщо настає страховий випадок, автомобіль направляється для ремонту на станцію технічного обслуговування, а незначний ремонт, приміром, дзеркал, стекол, антен, приладів освітлення може бути проведений у спрощеному порядку без залучення компетентних органів.

  Ціна страховки автомобіля в Приватбанку залежить від:

  • місця реєстрації;
  • об’єму двигуна;
  • терміну дії страховки.

  Спортивна страховка знадобиться тим батькам, чиї діти відвідують спортивні секції або періодично беруть участь у змаганнях. Більшість організаторів змагань, зокрема дитячих і юнацьких, рекомендують купувати страховку дитини в Приватбанку і часто запитують його на рівні медичної довідки.

  У випадку, якщо спортсмен отримує травму, то він цілком може розраховувати на компенсацію.

  Турбота про здоров’я — ще одна страхова послуга від Приватбанку. За допомогою неї ви можете придбати медикаменти для відповідного лікування. Віковий діапазон клієнтів дуже широкий — від 1 року до 69 років. Страховий договір вступає в дію у разі захворювання або настання смерті в результаті хвороби.

  Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

  КАСКО є ще одним видом страхування

  Страхування нерухомості — дана страховка покриває величезну кількість випадків:

  • затоплення водою, якщо стався вихід з роботи систем опалення, водопроводу або каналізації;
  • пожежа;
  • стихійні лиха;
  • вибух газопроводів і котлів і т. д.

  Короткий термін відшкодування збитків і онлайн-оформлення є безсумнівними плюсами.

  Скільки виплатять по страховці Приватбанку?

  Наприклад, якщо по страховці щомісячний платіж буде складати 20 гривень, то страхова сума виплат буде приблизно 50 тисяч гривень.

  Якщо брати випадок захворювання або смертельний результат, то сума страхових виплат буде обчислюватися в грошах, відповідно до спеціальної таблиці, яка є додатком до основного договору. Дана таблиця розраховується банком в залежності від того, наскільки серйозна шкода завдається людині, яку шкоду здоров’ю. Такий і відсоток від загальної страхової суми.

  Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

  Покриває величезну кількість випадків, страхування нерухомості

  Як оформити страховку в Приватбанку?

  Оформити страховку досить просто:

 • Потрібно зайти на сайт банку і знайти сторінку «Послуги Приватбанку».
 • Далі вам потрібно вибрати один з варіантів страховки: 20, 50 або 100 гривень в місяць становитиме щомісячна виплата. Від цієї суми буде залежати розмір можливої страхової виплати.
 • Кількість виплачуваних вам грошей буде розраховуватися з таблиці страхових виплат, що знаходиться в додатку до договору.
 • Після вибору одного з варіантів, клієнт може укладати договір і отримати страховий поліс.
 • У подальшому користуватися страховкою дуже зручно через особистий кабінет в Приват24. Зручність в тому, що перебуваючи в будь-якій точці світу, ви можете користуватися страховкою і здійснювати потрібні операції.
 • Що робити, якщо настав страховий випадок?

  При настанні страхового випадку, слід негайно звернутися до лікарні за медичною допомогою і фіксацією нещасного випадку. Важливо звернутися не пізніше 2 діб з моменту настання страхової події.

  Страховка Приватбанку 2019: умови, оформлення, виплати

  Протягом 24 годин банк гарантує надходження страхової суми на рахунок

  У медустанові вам зобов’язані оформити довідку, що підтверджує травму. Обов’язково наявність:

  • печатки та прізвища;
  • ім’я, по батькові потерпілого;
  • точного діагнозу;
  • періоду лікування і обставини одержання травми;
  • дати звернення за медичною допомогою.

  А ось заявити в страхову організацію клієнту необхідно протягом 30 днів з моменту настання страхового випадку. Можете зв’язатися з представниками страхової по телефону, через відділення банку, або ж заповнивши заяву на сайті.

  Як швидко надходять гроші за страховкою на рахунок?

  Банк гарантує надходження страхової суми на рахунок протягом 24 годин. Цей строк обчислюється з моменту позитивної відповіді від страхової організації, тобто згоди страховика на виплату грошових коштів. Терміни залежать від складності страхової ситуації і нещасного випадку.

  Чим складніше і заплутаніше обставини, тим довше чекати відповідь страхової. Якщо заповнено та подано всі необхідні документи, то чекати на відповідь не довго, приблизно кілька днів.

  Як скасувати страховку?

  Відключити щомісячний платіж по страховим договором ви можете через особистий кабінет в додатку Приват24. Достатньо зайти в Мої страховки, вибрати потрібний договір, розірвати його на сайті Приватбанку і все. Особистої присутності у філії або відділення банку не потрібно.

  Відгуки

  За статистикою, близько 80% відгуків про цю послугу позитивні. Ось кілька з них:

  “У дівчини був дуже складний перелом ноги, довгий час лежала в лікарні. Пізніше випадково в розмові сусідів почула про страхові виплати від Приватбанку і згадала також про наявність своєї страховки в цьому банку. Додзвонившись по гарячій лінії, її проконсультували і протягом тижня, оперативно зібравши всі документи, їй були призначені та виплачені страхові виплати”.

  “Чоловік оформив страховку нерухомості. І в 2015 році стався страховий випадок — він затопив сусідів. Банк оформив і виплатив компенсацію протягом 10 днів, цей строк разом зі збором документів і очікуванням позитивного відповіді. На суму, виплачену банком, затопленим сусідам вистачило зробити ремонт майже у всій квартирі і замінити пошкоджену проводку”.

  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Додати коментар