Страхування авіаквитків

Збираєтеся подорожувати? Запланували злітати у відрядження? А Ви підключили послугу страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу»? При настанні випадку затримання або раптом зняття авіарейсу з-за непередбачених умов — ми компенсуємо Вам до 100% витрат на купівлю квитка.

 

Страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу» передбачає:

При настанні моменту, коли затримують або скасовують авіарейс у день вашого вильоту, тобто за добу (24 години) до зазначеного часу відправлення у вашому квитку, буде відшкодована Вам сума, витрачена на квиток раніше зазначеного авіарейсу:

— При затриманні вашого авіарейсу на 2-7 годин повертаємо 50% суми квитка.

— Якщо затримка рейсу становить більше ніж 7 годин повертаємо 80% суми квитка.

— Ну і коли відбулося зняття авіарейсу – природно 100% суми купленого квитка.

— А при затягуванні часу за стикувального авиарейсу повертаємо 30%.

Варто страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу» всього лише 5-10% від суми купленої вами авіаквитка і залежить від напряму авіарейсу. Придбати цю страховку Ви зможете автоматично, як тільки придбаєте квиток на офіційному сайті Приватбанку або в Приват24. Якщо Ви вже придбали квиток раніше і до зазначеної дати вашого вильоту – часу більше ніж 48 годин, у Вас є можливість оформити заяву про підключення в форумі, і фахівець нашої компанії вийде з Вами на зв’язок протягом дня.

Ви запитаєте, для чого страхування авіаквитків?

Як показує статистика по практиці, неодноразово затримують авіарейси з різних причин, буває й зовсім скасовують рейс. Людині, яка планує подорож або відрядження по роботі кожна хвилина часу в аеропорту — не просто негативні емоції, а й трата часу в порожню.

Послуга страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу» забезпечує відшкодування 50-100% суми купленого авіаквитка, дивлячись на який стався випадок, компенсація безсумнівно буде для Вас позитивним моментом й пом’якшить негативні самовідчуття чекаючи рейсу на літак.

Який же принцип роботи страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу»?

Компанія страхує в режимі онлайн стежить за тим, що відбувається по всім застрахованим авиарейсам. Раптом за вашим авиарейсу відбудеться яка-небудь проблема, то компанія страхує миттєво зреагує на випадок і проінформує Вас смс-кою на ваш мобільний номер телефону. Повернення грошей по компенсації справлять на вашу картку в протягом доби і незалежно що вирішила авіакомпанії про компенсацію суми квитка.

Партнер Страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу» – страхова компанія:

Страхування авіаквитків

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь