Страхування кредитного ліміту

Страхування кредитного ліміту

Страхування кредитного ліміту від Приватбанку дає можливість погасити грошове зобов’язання по Вашій картці, у разі втрати робочого місця або працездатності.

Перевага, яку надає страхування кредитного ліміту? При випадку, коли на підприємстві, де Ви працюєте нагряне криза, коли компанія не буде здатна матеріалізувати кредитні обов’язків у строки, грошове зобов’язання банку погасить за Вас страхова компанія.

Партнер програми «Страхування кредитного ліміту від Приватбанку» – страхова компанія:

Страхування кредитного ліміту

 

Для чого страхування кредитного ліміту від Приватбанку?

Страхування кредитного ліміту — Це Ваш захист у непередбачених ситуаціях зі здоров’ям.
Здоров’я – найцінніше, що є у людей. У разі втрати працездатності згодом хвороби, страхування кредитного ліміту погасить заборгованість кредиті. Вам не потрібно буде витрачати кошти і час на оплату кредиту.

Страхування кредитного ліміту — Це Ваш захист у разі втрати робочого місця.
Страх залишитися без доходу – найголовніша причина, що дає сумнів у користуванні кредитами. Маючи страхування кредитного ліміту від Приватбанку, при втраті робочого місця Ви грошові зобов’язання по погашенню кредиту перелагаете на страхову компанію.

Страхування кредитного ліміту — Це підвищення свого кредитного рейтингу.
Оформивши страхування кредитного ліміту, Ви знаходите особливу довіру від Приватбанку, а це означає — додатково особливі можливості обслуговування та пропозицій.

Страхування кредитного ліміту Оформити страхування кредитного ліміту від Приватбанку дуже просто! В найближчому відділенні банку, маючи при собі тільки кредитну картку Приватбанку. Оформити страховку, також можна самостійно через Приват24 для фізичних осіб або на головному сайті Приватбанку: все просто! Заходимо в меню «мої рахунки», далі «страховки», потім «оформити страховку», вибираємо вид страховки – «страхування кредитного ліміту».

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар