Суд з ПриватБанком по кредитній карті, можливо виграти?

Зміст

  • 1 Причини звернення Приватбанку в суд для подачі позовної заяви
  • 2 Аргумент не віддавати кредит – позовна давність
  • 3 Можна виграти суд у Приватбанку

На сьогоднішній день Приват – один з найбільших банків України, які налічують велику кількість не тільки банківських співробітників, але і штат висококваліфікованих юристів. Потрібні вони для вирішення спірних питань у суді. Зазвичай це трапляється з вини позичальника, у разі відмови їм виконувати кредитні зобов’язання.

Суд з ПриватБанком по кредитній карті, можливо виграти?

Сам банк, без видимих на те причин, ніколи не буде подавати на своїх клієнтів позовні заяви. Безперечно, що почастішали судові справи, в якійсь мірі пов’язані з виниклим кризою на Україні. Однак є багато випадком несумлінного ставлення до взятих кредитними зобов’язаннями. Якщо ви вирішили просто не погашати заборгованість перед банком, виграти суд у Приват Банку буде практично неможливо.

Причини звернення Приватбанку в суд для подачі позовної заяви

Якщо ви затримали платіж по кредиту, наприклад, на одну-два тижні, побоюватися виклику в суд вам поки не варто. Початок судового справи в таких випадках теж бувають, але їх кількість дуже маленьке. Банк завжди дає можливість виплатити вчасно кредит, не дивлячись на невелику затримку.

Але якщо банк не отримає від вас внесок по кредиту після закінчення трьох місяців з дати останнього платежу, то є ймовірність, що після цього терміну адміністрація банку передасть справу до суду.

Ніхто не буде сперечатися, що кредит треба повертати. Банк виручає вас, коли виникають фінансові труднощі, а ви, в свою чергу підписуючи договір, зобов’язуються повернути ці гроші. Це стосується не тільки кредиту, оформленого в банку, але і кредитного ліміту на вашої банківської картки.

Як і в будь-якому кредитному договорі, при підключенні кредитного ліміту, клієнт дає згоди на його умови і підтверджує це своїм підписом. При зміні розміру кредитного ліміту, договір продовжує діяти з моменту зміни ліміту, значить клієнт позикові кредитні кошти зобов’язується повернути вчасно, відповідно до встановлених термінів. Якщо цього не відбувається, банк має право подати до суду, щоб стягнути з позичальника заборгованість.

У договорі на надання кредиту прописуються терміни погашення заборгованості, якщо їх не дотримуватися, настає прострочення платежів, відповідно до вас можуть бути застосовані штрафні санкції. Також в документі ви можете знайти інформацію про позовної давності. Ця інформація може вам стати в нагоді, якщо раптом виникне заборгованість і справу буде передано в суд.

Суд з ПриватБанком по кредитній карті, можливо виграти?

Важливо! Перед тим як підписати договір по кредиту, завжди потрібно дуже уважно читати. І тільки якщо вам зрозумілі умови, і ви згодні з усіма пунктами, можна ставити свій підпис.

Аргумент не віддавати кредит – позовна давність

Щоб зрозуміти, чим може допомогти позовна давність треба спочатку дізнатися, що ж це таке. Термін юридичний і позначає термін, по закінченні якого, позичальник звільняється від сплати боргу за кредитом. Іншими словами, при настанні позовної давності кредит буде анульований.

Ці терміни завжди обумовлюються і прописуються в кредитному договорі, але помилка клієнтів, що вони практично ніколи не читають його умови.

Зазвичай на позовну давність відводиться три роки. Наприклад, якщо ви перестаєте платити кредит, а банк нічого не робить, щоб вимагати повернення боргу протягом трьох років, то настає позовна давність і ви звільняєтесь від кредитних зобов’язань.

ПриватБанк на випущені банківські картки з кредитним лімітом встановив інший строк, і він дорівнює терміну дії кредитки. Якщо дія продовжується, то відповідно продовжується і позовної термін. Це вказується в договорі. Якщо ви не звернули на це увагу і банк подав на вас до суду то найкраще буде звернутися до юриста, що володіє високою кваліфікацією, самостійно виграти суд у Приватбанку навряд чи вийде.

Також ви можете звернутися в банк з проханням про реструктуризацію вашої заборгованості. Якщо банк бачить, що ви хочете виплатити свій борг, але заважають виникли тимчасові труднощі, банк завжди піде на зустріч.

Можна виграти суд у Приватбанку

Як показала практика, виграти суд практично неможливо. Є поодинокі випадки, але вони настільки рідкісні, що не варто на них рівнятися, якщо ви затіваєте судову тяжбу.

Варто мати на увазі, що, по-перше, в штаті найбільшого банку юристи високого рівня, які знають всі тонкощі судового діловодства, на відміну від простих громадян, які не мають спеціальної освіти. А по-друге, банк сам ніколи не буде подавати справу до суду, не маючи на те вагомої підстави. Справедливе бажання повернути видані кредитні кошти з відсотками за їх користування буде підставою для звернення банку до суду.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь