Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

Теплим кредитом називають вид споживчого кредиту, який призначений для купівлі енергозберігаючого обладнання і матеріалів для будинку. У ЗМІ теплим кредитом позначені державні програми, цільові кредити. Вказана державна програма «Теплий дім» працює з 2014 року.

Такі програми можуть здійснюватися як на місцевому, так і на урядовому рівні. На законодавчому рівні в 2018 році владою було прийнято рішення продовжити дію програми аж до 2020 року і продовжити виплачувати компенсації населенню на енергозберігаючі матеріали.

Що таке «Теплий кредит»

Приватбанк приєднався до даної державної програми в 2017 році. Банки виступають посередниками між державою і споживачами, а конкретно Приватбанк виступає на ринку з найкращими умовами і доступними процентними ставками. Кредит “теплий дім” Приватбанк використовує систему “Оплата частинами”. Щомісячні платежі оформляються в кількості 24 (два роки). Обслуговування банком становить 2,9% кожен місяць від загальної суми кредиту. Максимальна сума кредиту обмежена 50 тис. грн.

Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

У 2017 році Приватбанк запустив програму «Теплий кредит»

Чим вигідний і зручний кредит

Зручність такого кредиту полягає в тому, що держава поверне споживачеві частину грошей, шляхом звичайного зарахування грошей на рахунок у банку. Ці кошти передбачені державним бюджетом і становлять від 20 до 70% суми кредитування. Ще однією перевагою є можливість вибору постачальника обладнання і матеріалів за допомогою торгового майданчика «ПриватМаркет». Споживчий кредит будь-який бажаючий може отримати, лише залишивши заявку через інтернет.

Одним з плюсів представляється перевірка банком усіх можливих підрядників. Таким чином, клієнти банку можуть бути впевнені в надійності та відповідальності своїх постачальників.

Фінансова організація для зручності своїх клієнтів, надає кредит без застави та першого внеску. Безсумнівним плюсом буде досить велика максимальна сума кредитування — 500 тис. грн.

Банк надає своїм клієнтам придбати необхідні матеріали без зайвих переплат і витрати часу. Адже ціна на майданчику ПриватМаркета набагато вигідніше і нижче, ніж на ринку обладнання та матеріалів. В цілому, вигідні ціни — це теж безсумнівний плюс кредиту в Приватбанку.

Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

Без застави та першого внеску надає кредит фінансова організація

Хто може скористатися програмою в 2019 році?

Відшкодування зазначених кредитних умов може бути отримано як юридичними особами, так і громадянами держави. Теплий кредит ПриватБанк може бути надано мешканцям будинків і власникам квартир, також об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Як оформити теплий кредит від Приватбанку?

Перед тим як отримати теплі кредити в Приватбанку, потрібно визначитися з його оформленням: це можна зробити через інтернет або відвідати будь-яке відділення банку.

У разі, якщо клієнт вибирає оформлення через інтернет, то послідовність дій наступна:

 • Для початку фахівці радять ретельно ознайомитися з усіма умовами кредитування на сайті банку.
 • Потім у банку або філії потрібно взяти пакет документів, необхідний для схвалення кредиту.
 • Для уточнення постачальників устаткування і матеріалу, ви можете взяти в банку список підрядників, які беруть участь у Програмі. Після того, як вибір на користь певного постачальника буде зроблено, наступним кроком буде складання списку матеріалів і підбір товарів, а також оформлення рахунку-фактури постачальника.
 • Наступний етап — це схвалення або відхилення банком заявки на кредит. У разі схвалення, з’являється можливість внести початковий внесок за матеріали. Після чого банк здійснює переказ зазначеної суми продавцю.
 • На заключному етапі фізична особа або об’єднання співвласників багатоквартирних будинків виробляє приймання роботи і підписує акт прийому-передачі виконаних робіт. Пізніше цей акт відправляється в банк.
 • Таким чином, вище перераховані основні моменти оформлення «теплого кредиту».

  Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

  Жителям будинків і власникам квартир може бути наданий Теплий кредит ПриватБанк

  Де можна придбати обладнання?

  Енергозберігаючі товари, матеріали та обладнання дозволяється набувати у будь-яких постачальників і виробників.

  Фінансова організація працює з усіма виробниками виробів і товарів, які відповідають нормам і вимогам енергозбереження.

  Клієнт має можливість вибирати матеріали як в інтернет магазинах, на торговій площадці «ПриватМаркет», так і у роздрібних продавців на ринках, магазинах і торгових точках. Досить вибрати потрібне устаткування за мінімальною ціною, а потім прийти в банк.

  Для зручного вибору клієнтами обладнання банк на своєму офіційному сайті розмістив перелік обладнання та виробів, які можна придбати за програмою «Теплий кредит»:

  — прилад обліку електричної енергії;

  — пристрої для устаткування і монтажу теплових пунктів;

  — матеріали для монтажу системи гарячого водопостачання та модернізації внутрішньобудинкового опалення;

  — теплонасосное обладнання;

  — вироби для монтажу системи освітлення для загального користування і т. д.

  Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

  У будь-яких постачальників і виробників дозволяється купувати енергозберігаючі товари, матеріали та обладнання

  Як вибрати реалізатора?

  Майданчик ПриватМаркета для своїх клієнтів розмістила список перевірених організацій та постачальників.

  Щоб визначитися і вибрати постачальника, необхідно:

  — відкрити сайт ПриватМаркета;

  — вибрати потрібну вам категорію товарів;

  — натиснути на галочку «Теплий кредит».

  Виробників необхідного устаткування також можна знайти в інтернет-магазинах, але з обов’язковою наявністю у них терміналу, щоб зробити розрахунок карткою. Клієнт вибирає «оплату частинами» і купує товар. Комісія щомісяця становить близько 2,9% від початкової вартості кредиту.

  Банківські працівники радять перед покупкою уточнювати у продавця-кредитора про можливості онлайн-заявки. Обговоріть всі нюанси, що стосуються акту виконаних робіт, заяви тощо

  Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

  Список перевірених організацій і постачальників розмістила для своїх клієнтів майданчик ПриватМаркета

  Як заощадити на оплаті електроенергії?

  Для такого випадку банк пропонує модернізувати системи освітлення і купувати енергозберігаючі лампи. Адже такі лампи витрачають енергію тільки на свічення, на відміну від звичайних ламп розжарювання, які майже 90% витрачають на нагрів і всього 10% на світіння. Таким чином, ви зможете платити за світло близько 7 кіловат, замість 50.

  Ще один варіант економії — банк пропонує монтаж енергозберігаючих вікон від компанії Rehau. Двокамерний склопакет забезпечить до 35% економії електроенергії та опалення.

  Як керувати витратами на теплоенергію?

  Велика тепломодернізація всього житлового будинку, а не окремих квартир, призведе до значної економії теплоенергії. Антон Ковалишин, менеджер енергосервісної компанії, вважає, що утеплення окремих квартир не приведе до значної економії коштів. Температура може змінитися лише на 1-2 градуси, і такі роботи не приведуть до належного ефекту.

  Економія проведених заходів ще буде залежати від типу будівель. Наприклад, в будівлях радянського типу економія буде досягати 50-70%.

  Теплий кредит Приватбанку: чим вигідний, як оформити умови

  Від типу будівель буде залежати економія проведених заходів

  Для багатоповерхових будинків передбачається встановлення теплових пунктів з індивідуальним погодним регулюванням і пристосуванням до зовнішньої середовищі. З допомогою таких реконструкцій можна досягти економії в розмірі 10-40%.

  У багатоповерхових будинках у відповідності з програмою «Теплий кредит» є можливість:

  • проведення комплексного утеплення стін;
  • ремонту горищ та дахів;
  • утеплення підвалів і т. д.

  Важливо утеплення центрального опалення і окремо труб гарячого водопостачання.

  Відгуки

  Більшість користувачів говорять про те, що дана державна програма лише перекриває відсотки за кредитом. Деякі скаржаться, що вся процедура ускладнюється досить великою кількістю паперів та заяв, а банківські працівники, на думку клієнтів, затягують процедуру, через 2-3 дня надсилають смс повідомлення про відсутні документи, замість того, щоб перевірити весь пакет цілком.

  Чесно кажучи, про серйозну економію коштів у відгуках мова не йде. Знижка на деякі товари — так, є.

  З приводу компенсацій від держави, споживачі підтверджують, що заявлені суми надходять на рахунки, але з величезною тимчасовою затримкою, тому теплий кредит Приватбанку відгуки відгуки має не зовсім позитивні.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь