Термін дії картки Приватбанку: різні способи дізнатися його.

Термін дії картки Приватбанку: різні способи дізнатися його.

Кожна кредитка випускається банком на певний строк. Час закінчення її функціонування вказується на лицьовій стороні і складається з чотирьох цифр – місяці і роки. Природно, це не означає закінчення співпраці з ПриватБанком. Без офіційної заяви від користувача, термін функціонування договору автоматично продовжується. Держателя платіжного інструмента необхідно просто звернутися в банк за її оновленням.

Якщо клієнт не бажає продовжувати взаємини з ПриватБанком йому необхідно повідомити про це установі у вигляді письмової заяви.

Зміст:

 • 1 Що розуміється під терміном дії кредитки
 • 2 Як зрозуміти коли закінчується термін дії картки
  • 2.1 Визначення строку за договором
  • 2.2 Визначення терміну через сервіс Приват24
 • 3 Дії клієнта у випадку блокування карти

Що розуміється під терміном дії кредитки

Період активності карти визначає її придатність до використання. Тобто поки вона в робочому стані власник може знімати кошти, розплачуватися за товари і послуги. Після завершення відпущеного періоду кредитка стає неактивною. Звичайно кошти, які є на неї, нікуди не зникають, але скористатися ними ставати складніше.

Тобто це вже не потрібний пластик, який можна просто викинути чи знищити. У більшості емітованих від Приватбанку кредиток час експлуатації обмежується 4 роками. Наприклад, якщо картка оформлена в серпні 2017 року вона стане неактивною в липні 2021 року. Нею можна буде користуватися до останнього дня вказаного місяця.

Як зрозуміти коли закінчується термін дії картки

Термін дії картки Приватбанку: різні способи дізнатися його.

Це зовсім не складно, якщо кредитка перебувати в руках власника. Досить поглянути на її лицьову сторону. Чотири цифри дати знаходяться посередині прямо під номером. Дата пишеться через дріб. Перші цифри – місяць закінчення, другі дві – рік.

Ще раз звертаємо увагу, що користуватися кредиткою можна весь зазначений місяць. Вона не ставати непридатне з 1-го числа наступного місяця. Тобто якщо на пластику 08 написано, то використовувати його не можна з 1 вересня.

Визначення строку за договором

Кожен держатель платіжного інструменту може уважно вивчити всі розділи договору, укладеного між ним та банком. Там буде обов’язково параграф про закінчення періоду взаємин і подальших заходах, які повинен зробити клієнт.

Визначення терміну через сервіс Приват24

Всю необхідну інформацію по кредитці можна отримати через Приват24. Це реально тільки для зареєстрованих в системі користувачів. Процедура проходить у декілька кроків:

 • Активизируемся в Приват24. Для цього вводиться номер телефону, пароль і код.
 • Відкриється меню. Натискаємо на вкладку «Мої рахунки».
 • Відкриється додаткове меню, в якому слід вибрати «Мої рахунки».
 • Якщо кілька рахунків необхідно вибрати той, за яким потрібна інформація. Дані про кінцевому періоді будуть відображатися з правого боку екрану.
 • Термін дії картки Приватбанку: різні способи дізнатися його.

  Дії клієнта у випадку блокування карти

  Після закінчення періоду експлуатації відбувається блокування платіжного інструмента. Рахунки залишаються чинними, кошти з них нікуди не переміщуються. Якщо банк не отримав від власника пластику повідомлення про переривання співробітництва, договір автоматично продовжується. Зазвичай пролонгація робиться на 4 роки, якщо інше не передбачено умовами договору.

  Власнику рахунку необхідно з’явитися в банк в місяці, наступному після закінчення періоду дії. Зазвичай нова карта вже чекає свого власника.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь