«Туристичне страхування для візи»

«Туристичне страхування для візи»

Це не просто туристична страховка для візи за стандартом посольств, це медична допомога за кордоном може оцінюватися великий стан. При наявності поліса дається 100% гарантія отримання абсолютно безкоштовну допомогу від медичних служб в будь-якій країні світу у межах обраної Вами програми із запропонованих варіантів.

Зібралися у відпустку? Нічого не забули? Костюми, купальники, модний капелюшок і фотоапарат…, а страховку взяли? Звичайно, скажете Ви, якраз поруч із візовим центром у якійсь компанії купили. СТОП, це помилка! У кожній поїздці туриста підстерігає тисяча неприємностей, від банальних побутових травм до досить екзотичних.

Свою безпеку треба довіряти надійним страховим компаніям. Якщо Ви клієнт Приватбанку, Ви можете застрахувати своє здоров’я та життя у найбільшої страхової компанії світу «AIG».

«AIG» — партнер Приватбанку, найбільша і найавторитетніша страхова компанія в світі, наявність її полісу гарантує виплату страхового відшкодування у розміні до 37 500 €.

Поліс «Туристичне страхування для візи БриватБанк» – це компактна пластикова картка, яку зручно носити при собі. Якщо щось сталося, терміново набирайте телефон, зазначений на полісі і оператор компанії «AIG» підкаже, як Вам діяти.

«Туристичне страхування для візи»

Оформіть поліс «Туристичне страхування для візи БриватБанк» прямо зараз: pb.uats

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь