Умови отримання кредитної картки Приватбанку

Можливо, вам вже доводилося чути різні репліки, суть яких полягає в тому, що кредит це не що інше, як «боргова яма»?! Але при цьому давайте зазначити, що країни Європи та США на 70% живуть у позику перед банківськими установами, а ми так захоплюємося їх рівнем життя, так чому ж існує такий контраст?

Насправді все просто! На відміну від багатьох наших співвітчизників, європейці обдумано беруть кредит і шукають вигідну пропозицію, вони не йдуть на поводу у своїх емоцій, що і дозволяє їм перетворювати позику можливість, а не обов’язок. Так що і вам потрібно взяти на озброєння такий підхід!

Де знайти вигідну пропозицію?

На сьогоднішній день найбільш вигідним варіантом є пропозиція універсальної карти Приватбанку, яке дозволяє використовувати отримані кошти не тільки на території України, але і за її межами. Також варто відзначити, що обов’язковим платежем по карті є тільки 7% від знятих коштів, які ви можете сплатити до 25 числа платіжного місяця і тут же зняти тому, заплативши тільки за обслуговування банкомату 4%.

До речі, незважаючи на таку зручність, зверніть увагу, що такий підхід збільшує суму переплати по кредиту, правда, в деяких випадках такі дії можуть бути вкрай вигідні позичальнику. Загалом, щоб не загнати себе в кабалу, завжди продумано використовуйте взяті вами гроші!

Умови отримання кредитної картки Приватбанку

Умови отримання кредитної картки ПриватбанкуОтже, якщо ви все продумали і вирішили, що банківський позику дійсно необхідний, то скористатися пропозицією можна, якщо ваш вік від 18 до 65 років і у вас є надійне джерело доходу! Варто зауважити, що дана вікова категорія має винятки. Так, наприклад, 16-річний чоловік може отримати кредитку за умови, що він є незалежним агентом Приватбанку, а пенсіонер, чий вік більше обумовленого, може отримати позику якщо його пенсійна програма проходить через підозрюється нами банк. До речі, зверніть увагу на те, що при подачі заяви, вам необхідно буде надати стаціонарний телефон, за яким можна буде перевірити достовірність поданої вами інформації. Варто зауважити, що отримати карту ” Універсальну зручно ще й тому, що для її оформлення вам знадобляться тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Які незручності можуть бути під час оформлення карти?

Мабуть, найбільш неприємним моментом в отриманні карти є черга до кредитного менеджера. Природно, Приватбанк володіє величезною мережею відділень, але при цьому не варто забувати і того, що кількість бажаючих отримати кредитку зростає з року в рік. Правда, відпускають швидко, тому довше, ніж 30 хвилин ви у фінансовому інституті не проведете, і це при тому умови, що 15 хвилин будете зайняті саме ви.

Як уникнути черги?

Зверніть увагу на те, що умови отримання кредитної картки Приватбанку мають на увазі не тільки особисте відвідування організації, але і попередню подачу заяви через інтернет, що може бути дуже зручним для людей, чий робочий графік є досить щільним! Для того щоб скористатися даною можливістю знайдіть сайт агента Приватбанку або відвідайте офіційний портал фінансового інституту і натисніть на банер, який виведе вас на сторінку анкета. Природно анкета найпростіша, тому труднощів не виникне. Після її оформлення вам зателефонує представник банку і, поставивши ряд питань, зробить запит на той кредитний ліміт, який вас цікавить. Також варто відзначити, що завдяки цьому підходу ви не тільки економите час, але і скорочуєте свої транспортні витрати, так як після підтвердження забрати свою Універсальну карту ви можете в будь-якому відділенні Приватбанку!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь