Універсальна карта Приватбанку

Якщо у вас є карта універсальна Ви получате безвідсотковий кредит в Приват банку на термін до 55 днів при використанні кредитних коштів. Вам тільки необхідно погасити свою заборгованість до 25 числа наступного місяця. При цьому відразу після погашення заборгованості ви можете знову витратити гроші з картки в межах ліміту. За великим рахунком виходить, що Приват банк вам дарує 500 гривень, тільки у вас з’являється обов’язок раз на місяць внести суму на картку, після чого ви внесену суму відразу витратити на свої потреби.

При необхідності ви можете збільшити свій кредитний ліміт до 25 000 гривень, який встановлюється Приват банком для кожного клієнта індивідуально.

Обслуговування картки здійснюється безкоштовно. Комісія при оплаті карткою в магазині складає 0%.

Акція Щасливий код

Приват банк пропонує вам взяти участь в акції  “Щасливий код”. Якщо у вас є універсальна карта – Приватбанк здійснить її активацію для участі в розіграші і тоді при оплаті карткою товару на суму більше 100 гривень, Ви порівнюєте отриманий номер у чеку з номером Вашої карти і Ваш виграш складе якщо у вас співпало:

  • 2 останні цифри – 10 гривень
  • 3 останні цифри – 100 гривень
  • 4 останні цифри – 1 000 гривень
  • 5 останніх цифр – 10 000 гривень
  • 6 останніх цифр – 1 000 000 гривень
  • У вас з’являється шанс без всяких витрат стати мільйонером.

Оформлення

Універсальна карта Приватбанку Агент Приватбанку допоможе вам оформити кредитну карту, заповнивши форму, яка знаходиться внизу. Представник Приват банку зателефонує Вам за вказаним номером телефону, відповість на всі питання, і якщо Ви побажаєте, оформити замовлення. Платіжна картка може бути безкоштовно вам доставлена вам за вказаною адресою. Замовивши тут універсальну карту, ви отримаєте бонус – Приватбанк нарахує на ваш бонусний рахунок 10 гривень.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар