Вакансії Приватбанку: вимоги, контакти, список

Працевлаштування в найбільшому банку України для багатьох залишається недосяжною метою. Насправді, ПриватБанк відкритий для нових співробітників і регулярно викладає вакансії. Ви можете зайняти будь-яку з них.

Що потрібно для влаштування на роботу в ПриватБанк

В першу чергу здобувач повинен мати бажання працювати і розвиватися. Також необхідно заповнити анкету і пройти співбесіду. У заявці вкажіть освіта і досвід роботи. Співбесіда проходить у кілька етапів, що дозволяє оцінити потенціал можливого співробітника. Є вакансії в Приватбанку і для студентів.

Вакансії Приватбанку: вимоги, контакти, список

Для нових співробітників завжди відкритий ПриватБанк

Куди звертатися

Бажаючим влаштуватися на роботу варто відкрити офіційний сайт Приватбанку, де можна знайти актуальні для вашого регіону вакансії.

Там же можна заповнити анкету із зазначенням посади, на яку претендуєте. Після цього з вами зв’яжеться співробітник банку.

Доступні вакансії в Приватбанку

Офіційний сайт містить всю потрібну інформацію про працевлаштування.

Якщо ви бажаєте знайти роботу в Приватбанку, ознайомтеся з доступними вакансіями:

 • Оператор кол-центру. Фахівець оперативно отримує і передає інформацію за допомогою телефону. Він вирішує завдання клієнта або перенаправляє його до більш компетентному працівникові.
 • Менеджер по роботі з клієнтами. Це важлива професія в будь-якому банку: менеджери особисто допомагають відвідувачам вирішити проблеми і вибрати оптимальний з банківських продуктів.
 • Касир-операціоніст. Виробляє різні операції: оплата послуг, поповнення рахунку, обмін валют та інші операції.
 • Керівник. В його обов’язки входить контроль діяльності співробітників філії. До цієї посади можна «дорости» за старанної роботи.

Вакансії Приватбанку: вимоги, контакти, список

Всю потрібну інформацію про працевлаштування містить офіційний сайт банку

 • Електрик. Відповідає за нормальне функціонування електричних приладів, їх ремонт. Робота банку без цього фахівця неможлива.
 • Поліграфолог. Перевіряє на предмет брехні людини при прийомі на роботу, а також бере участь у з’ясуванні спірних моментів. Від неупередженості фахівця залежить кар’єра співробітників і безпека Приватбанку.
 • Водій-інкасатор-охоронець. Ці працівники забезпечують збереження грошових коштів при перевезенні з одного об’єкта на інший.
 • Оператор лінії телемаркетингу (вихідна лінія). В обов’язки входить здійснення холодних і теплих дзвінків з метою продати певний банківський продукт, користуючись базою даних клієнтів.
 • Охоронець в банк. Забезпечує безпеку в певному відділенні. Виявляє потенційних зловмисників і перешкоджає їх діяльності.
 • Спеціаліст з обслуговування клієнтів. У його функції входить консультування фізичних осіб та складання клієнтської бази. Також є варіант обслуговувати корпоративних клієнтів або VIP.
 • Фахівець з технологічної підтримки ІТ. Консультування користувачів і допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних з ІТ.
 • Спеціаліст по обробці проблемної заборгованості. Співробітник особисто контактує з проблемними боржниками, представляє інтереси банку під час судового процесу і супроводжує виконання рішень суду.
 • Інженер з безпеки дорожнього руху. Це фахівець, який виїжджає на місце ДТП і надає юридичну допомогу, з’ясовує причину аварії. Крім цього, в обов’язки входить ведення журналу інспекцій, перевірка виконання інструкцій водіями.

Якщо ви бажаєте почати роботу в найбільшому банку України — перегляньте вакансії в Приватбанку і залиште заявку.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар