Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

ПриватБанк пропонує інтернет-сервіс Приват24 для швидкого і безпечного управління своїми рахунками. Ця програма розроблена як для фізичних, так і для юридичних осіб. Оскільки в ній є безліч корисних функцій, давайте розберемо докладніше, як користуватися Приват24.

Як зареєструватися і увійти в Приват24

Зареєструватися в зручному мобільному додатку можна декількома способами :

 1. За допомогою банкомату.
 2. Через комп’ютер.
 3. Завантажити додатки на смартфон.
 4. У відділенні банку.

В останньому випадку при собі потрібно буде мати паспорт і мобільний телефон. Авторизація користувача комп’ютера або смартфона проходить за допомогою СМС-повідомлення або голосового дзвінка робота з банку. Для авторизації потрібно буде ввести чотиризначний код, або слідувати інструкції бота.

Нікому не повідомляйте чотиризначні коди. Пам’ятайте, що навіть співробітники банку не можуть знати такої інформації. Якщо вам зателефонували з вимогою повідомити будь-які дані для реєстрації, заблокуйте номер і повідомте про дзвінок на гарячу лінію ПриватБанку.

Як користуватися Приват24

Доступ до особистого кабінету може отримати будь-який власник картки банку.

Спочатку потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації. Для бізнесу і для операцій приватних осіб порядок реєстрації відрізняється.

Реєстрація для фізичних і юридичних осіб

Для реєстрації в якості фізичної особи, на офіційному сайті ПриватБанку виберіть «Вхід в Приват24».

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

Реєстрація в Приват24 через інтернет на сайті банку

Зайдіть на офіційний сайт банку і в верхньому правому куті натисніть на кнопку «Зареєструватися в Приват24». Потім введіть номер банківської карти і придумайте пароль. Для авторизації потрібно буде мати прив’язаний до карти телефон – на нього і прийде СМС з кодом підтвердження. Якщо повідомлення не з’явилося протягом декількох хвилин, його можна запросити повторно, або вибрати підтвердження за допомогою мобільного дзвінка. Відразу після реєстрації користувачеві стане доступний весь функціонал додатки, в тому числі :

 1. Деталізація рахунку, можливість переводити гроші з карти на карту, переглядати останні платежі.
 2. Налаштувати автоматичну виплату ставки по кредиту шляхом зняття з певної карти.
 3. У будь-який момент дізнатися баланс рахунку.
 4. Контролювати кредитні виплати та оформлення депозиту.

Також батьки можуть прив’язати до свого аккаунту карту юніора для дитини, яку можна буде використовувати для контролю витрат підлітка, і навчання його основних фінансових питань.

Реєстрація через банкомат ПриватБанку

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

Для реєстрації через банкомат можна використовувати тільки банкомати ПриватБанку. На офіційному сайті легко можна знайти карту, на якій зображені всі доступні відділення і термінали, які знаходяться поблизу.

Вставте в банкомат карту і введіть пін-код. Після завантаження головного екрану виберіть функцію «Зареєструватися в Приват24». Її розташування відрізняється в залежності від моделі терміналу, проте зазвичай вона знаходиться в розділі «Доповнення».

Потім необхідно підтвердити реєстрацію шляхом введення СМС, яке прийде на прив’язаний телефонний номер. Якщо все пройде успішно, банкомат роздрукує чек, на якому буде вказано логін користувача і пароль. Авторизуватися безпосередньо в сервісі можна за допомогою комп’ютера або телефону. Відразу після входу в систему поміняйте пароль на більш надійний. Бажано використовувати обидва регістри букв, а також чергувати їх з цифрами.

Реєстрація в мобільному додатку Privat24

Для реєстрації в мобільному додатку необхідно спочатку встановити його на телефон. Для цього зайдіть в PlayMarket для смартфонів з операційною системою Android або AppStore для iPhone. У пошуку виберіть відповідне офіційне додаток і скачайте його. Після установки відкрийте і дотримуйтесь інструкцій.

Спочатку буде потрібно ввести телефонний номер, на який була зареєстрована карта. Потім на смартфон прийде підтвердження у вигляді СМС або телефонного дзвінка від оператора. Відразу після підтвердження користувач автоматично потрапить на головну сторінку, де потрібно буде вибрати пароль для додатка. Допускається пароль не менше, ніж з 8 цифр, з використанням латиниці і цифр. Бажано вибирати букви різного регістра. Краще, щоб це був випадковий набір символів – такий складніше підібрати при зломі.

Відразу після реєстрації можна буде, авторизуватися і почати користуватися всіма послугами сервісу. Якщо виникнуть питання або незрозумілі моменти, їх можна уточнити по телефону гарячої лінії банку 5040 Дзвінок безкоштовний для всіх абонентів. Або можна скористатися віконцем онлайн-чату.

Реєстрація особистого кабінету в Приват24 фізичній особі

Реєстрація в сервісі доступна тільки для фізичних осіб, які вже мають рахунок в даному банку. Якщо немає відкритого банківського рахунку, буде потрібно попередньо відвідати відділення. Відразу після авторизації стануть доступні функції :

 1. Переказ коштів з одного банківського рахунку на інший.
 2. Моніторинг надходжень і витрат з деталізацією за будь-який звітний період.
 3. Інформація по всіх кредитах і позиках.
 4. Всі доступні депозити і вклади з автоматичним розрахунком відсотків на одній сторінці.
 5. Консультації онлайн з оператором і багато іншого.

Таким чином, додаток Приват24 – хороший вибір для модернізації банкінгу. Всі особисті дані клієнтів зберігаються на особливих зашифрованих серверах. Сервіс подарує клієнтам можливість в будь-якій точці країни з доступом до інтернету регулювати фінансові надходження і стежити за станом аккаунта.

Реєстрація особистого кабінету в Приват24 юридичній особі

Реєстрація для бізнесу. На сайті відкрийте вкладку «Вхід в Приват24», введіть номер телефону, далі виберіть вхід для бізнесу. Створіть логін – зазвичай це номер мобільного керівника або бухгалтера, вкажіть електронну пошту, придумайте пароль. Напишіть дані про підприємство, ПІБ керівника, номер рахунку, форму власності, після того як всі дії будуть підтверджені, напишіть в онлайн-чат для авторизації, після підтвердження оператора, можна почати роботу в системі.

Можливості сервісу

Для того, щоб з’ясувати як можна користуватися Приват24 через інтернет, потрібно подивитися, які дії є в меню в особистому кабінеті.

У верхньому лівому кутку є розділ «Мої рахунки», в ньому можна контролювати і управляти рухами грошових коштів по рахунках і картах. Крім того, там є кредити, скарбничка, бонуси, кредитний рейтинг.

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

Далі доступний розділ «Всі послуги», в якому є всі можливі операції в системі, включаючи оплату комунальних платежів, вклади, мобільні додатки, настройки, платежі, перекази.

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

Потім йде розділ «Мої платежі», в якому можна створювати платежі, дивитися збережені шаблони і проведені операції.

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

За платежами побачите значок із зображенням літака, поїзди і автобуса, в цьому розділі можна придбати квитки, не тільки для поїздок, але і на різні заходи.

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

Також зверху є значок повідомлення, тут ви можете цілодобово звернутися до оператора в інтернет-чат за допомогою.

Після входу, під меню на головній сторінці ви відразу побачите ваші рахунки, віконце «сплатити» з переліком комунальних послуг, віконце «перевести» і «поповнити мобільний».

Як користуватися Приват24 юридичним особам в Україні? Меню буде виглядати по-іншому, перед реєстрацією на сайті, ви зможете подивитися демо-версію вашого кабінету, відкрити вкладки з можливими операціями і поясненням.

Для того, щоб здійснювати грошові операції потрібно буде в Приват24 подати заявку і отримати сертифікат електронного цифрового підпису.

Ще один цікавий питання, як зручніше користуватися Приват24 через телефон. На сайті ПриватБанку в меню пошук можна ввести «мобільні програми». Відкриється вкладка з доступними додатками банку, можна подивитися їх опис і встановити на телефон для android і ios.

Для приватних осіб і для бізнесу додатки різні. Вони адаптовані для роботи з мобільного: є головне меню з усіма функціями і на екрані відображаються відкриті рахунки. Підтверджуються дії одноразовими паролями з смс.

Функції сервісу

Основні функції сервісу для фізичних осіб :

Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісу

 1. Грошові перерахування на карти і рахунки. Можна зробити переклад, як між своїми картами, так і на інші рахунки, включаючи міжнародні перерахування в системі Swift і Western Union. Для цього зайдіть в меню «Всі послуги» – «Платежі» – «Створити» або «Всі послуги», а потім «Переклади». У меню «Кредити» можна погашати борг, а в меню «Депозити» робити поповнення. Щоб зробити перерахування по реквізитам, наприклад, для оплати товарів і послуг, зайдіть в меню «Всі послуги», потім «Платежі», «Створити» і виберіть «По Україні». Можна подати заявку на кредит або відкрити депозит, наприклад, підключити послугу «Скарбничка».
 2. Контроль над проведенням грошових операцій. Всі здійснені операції можна подивитися в архіві, в меню «Мої платежі». Коли створюється і підтверджується платіж, можна вибрати опцію – зберегти як шаблон, щоб операцію можна було повторити, не вводячи дані заново. Також система запропонує зробити платіж регулярним, ставите галочку і вибираєте в календарі дату здійснення дії. Зручно для погашення кредиту, щоб зарахування відбувалося вчасно або для комунальних платежів, які здійснюються щомісяця. Для операцій в інтернеті або для зняття готівки можна встановити ліміт. У меню «Мої рахунки» можна подивитися і роздрукувати виписку. Можна подати заявку на збільшення кредитного ліміту.
 3. Оплата мобільного телефону. На головній сторінці можна відразу ж вибрати віконце поповнення мобільного і зробити платіж регулярним.
 4. Комунальні платежі. Можливість оплати в інтернеті, без черг. У меню «Всі послуги» розділ «Комуналка», створити платіж, вибрати регіон. Організацію можна знайти за рахунком або найменуванню, ввести особовий рахунок і подивитися заборгованість. Ввести суму для оплати, відправити в кошик і підтвердити дію. Можна оплачувати і штрафи, за номером постанови і найменуванню організації.
 5. Придбання квитків. Купівля авіаквитків, квитків на автобус або поїзд в системі. У меню «Квитки» вибираєте маршрут, дату, вартість, вибираєте із запропонованих варіантів і підтверджуєте платіж. Квиток зберігається, його можна подивитися в програмі і роздрукувати. Також, можна знайти квитки на будь-який захід, наприклад, на концерт або на футбол.
 6. Вчимося користуватися сервісом «Приват24»: процес реєстрації і опис функцій сервісуДодавати карти, оформляти інтернет-карти. Щоб створити віртуальну карту для покупок в інтернеті, у вкладці «Мої рахунки» потрібно вибрати «Додати карту», вказати її тип, валюту і підтвердити відкриття. Серез 10 хвилин вона буде активна. Також можна додати нову пластикову карту, для цього потрібно вказати її номер, захисний код і термін дії.
 7. Міняти настройки. У меню «Всі послуги» вибрати «Налаштування», потім «Безпека». Так можна буде змінити фінансовий номер телефону або пін-код.
 8. Додаткові можливості в мобільному додатку Приват24: замовлення і оплата таксі, оплата проїзду в громадському транспорті без готівки, допомога водієві – оператор відповідає на заявку і приїжджає допомога, наприклад, для заміни колеса.

Функції сервісу для юридичних осіб :

 1. Можливість контролювати витрати і прибуток.
 2. Отримання виписки по рахунку.
 3. Оформлення зарплатної відомості і нарахування зарплати.
 4. Поповнення депозитів і погашення кредитів. Оформлення заявки на кредит або депозит.
 5. Оплата за рахунками державних органів і приватних організацій.
 6. Грошові перекази.

Вартість обслуговування сервісу для підприємства – 100 грн. щомісяця.

Таким чином, Приват24 є зручною багатофункціональної системою для здійснення грошових операцій в інтернеті, з комп’ютера або мобільного телефону.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку