Відгуки про ПриватБанк

Офіційні сайти ПриватБанку є в Україні і в Росії. Кожен користувач в будь-якій країні має право написати на даних сайтах відгук про роботу окремих службовців або всього банку в цілому.

Відгуки про ПриватБанку обов’язково залишаться на сайті. Не важливо, будуть вони позитивні і подячні або, навпаки, негативні.
Відгуки про ПриватБанк
Керівництво банку зацікавлене в тому, щоб будь-які безсторонні дії співробітників були розкриті в таких відгуках. Це дає можливість почути інформацію працюють із клієнтами співробітникам банку, і вирішити всі питання. Керівництву ж дані відгуки допоможуть прийняти рішення про компетенцію тих чи інших співробітників.
Якщо Вам доводилося співпрацювати з Приватбанком, залиште будь ласка свій відгук.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 5
 1. Инна

  Пользуюсь Приват24 как физлицо. Банк создал прекрасное программное обеспечение, современные виды услуг, все доведено до автоматизма, мгновенное проведение операций, размещение и контроль депозитов, оплата коммуналки, пополнение мобильного, большая сеть банкоматов, картов Привата можно рассчитаться везде и за все. Очень довольна всем.

 2. Назар

  Що це за обслуговування Приватбанку???…якийсь жах!!!…дзвониш на гарячу лінію, а вони тобі “передзвонимо до 4 годин” . А якщо негайно щось потрібно??!!!! Жахливе обсуговування колцентру!!! Дзвонив о 14.25, а передзвонили о 20.30. Прошу керівників звернути на це увагу!!!

  1. Лакуста Тетяна (author)

   Добре, врахуємо ваше звернення.

 3. Катерина

  Розчарована послугою приват 24 таксі. Замовила на визначений час, приїхала машина раніше, сама дзвонила до водія, бо він навіть не підїхав,а сказав:” я стою там..” додав простій, це коли був визначений час!! На мої зауваження сказав: ” різні збії бувають”. Сервіс жахливий, рекомендувати не буду!

 4. Олег

  Сьогодні переконався в тому, що правду кажуть – НЕ треба мати справу з Приват-Банком. Маю картку приват24 на якій дозволено купувати товари по “оплаті частинами”. Замовив товар на загальну суму 1800 грн., де вказав що буду платити частинами з карточки приват24. Дозволений ліміт оплати частинами у мене на цей момент складав 15000 грн. Прийшов в магазин – і при оплаті карточкою – облом – оплата частинами ВІДХИЛЕНО. Добре, що мав карточку іншого банку і зробив покупку, а то з позором і без товару так би і пішов. Підтверджую таки народну думку – НЕ МАЙТЕ справу з Приват Банком (нажаль).

Залишити відповідь