Відсотки за депозитами в Приватбанку

Відсотки за депозитами в Приватбанку

ПриватБанк займає лідируюче місце серед найбільш стійких і надійних фінансових установ. Для успішного ведення своїх справ, людині потрібна впевненість у завтрашньому дні. Для цього багато відкривають банківські депозити з метою збереження і накопичення грошових коштів, а також можливість їх захисту при інфляції. Незалежно від мети накопичення коштів на придбання нерухомості, оплата за навчання у вищих навчальних закладах або забезпечити себе нормальними умовами для життя при переїзді в інше місто або зміною постійного місця роботи, головним завданням залишається вибрати надійний банк. ПриватБанк дає можливість своїм клієнтам у користуванні послугою ПриватБанк кредит готівкою, а також оформлення вкладу на вигідних умовах.

Види депозитів
Депозит — це вкладання певної суми грошей в кредитну установу, для примноження коштів у вигляді процентних виплат і гарантія повернення вкладу у встановлений договором строк.
Розглянемо процентні ставки і переваги по кожному депозиту від Приватбанку:
·Строковий Депозит Плюс з можливістю поповнення рахунку. При відкритті на 12 місяців, процентна ставка складе 26% річних, на 6 місяців – 25% і на 3 місяці – 24% з щомісячними виплатами відсотків.
·Депозит Плюс з процентною ставкою 23% на 12 місяців, на 6 місяців 22% і відповідно на 3 і 1 місяць – 21% також з можливістю поповнення рахунку і щомісячними виплатами відсотків.
В обох вищевказаних видах, частина відсотків нараховується на діючий рахунок Бонус плюс (2%). Бонус Плюс дає можливість розраховуватися за товар в магазинах без комісії.
·Депозит Стандарт відкривається на наступних умовах: 12 місяців під 22%, на 6 місяців – 21%, на 3 місяці – 20% і на 1 місяць – 19%. Отримання виплат проводиться щомісяця.
·Стандарт Терміновий пропонує щомісячне нарахування відсотків. При оформленні на 12 місяців – 25%, 6 місяців — 24%, 3 місяці – 23% і на місяць – 22%. Вкладення повертаються по закінченню строку.
·Послуга Приватбанку «Скарбничка» прекрасна можливість накопичувати непомітно кошти, наприклад, відсотки від суми витрат, а виплата відсотків основних проводиться разом з поверненням вкладу. Умови: 20% на 12 місяців.
·До запитання – відкривається банком при продовженні терміну депозиту, з 1% за 12 місяців, допустимі щомісячні виплати.
·Нарахування процентів за депозитом Приват-Вклад здійснюються під 10% на 12 місяців і часткове зняття коштів без комісії.
Оформляючи депозит у Приватбанку, ви вибираєте ефективний спосіб накопичення коштів на вигідних умовах, а також гарантія отримання депозиту в зазначені терміни без затримок. Завдяки широкій мережі банків, наявності банкоматів і платіжних терміналів поповнення вкладів, можливо в будь-який зручний вам час і у відповідному місці.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь