Вигідна кредитна карта «Універсальна» від Приватбанку

Картка «Універсальна» від Приватбанку

В Приватбанку кожен громадянин України може отримати кредитну карту, і при цьому користуватися кредитними коштами в особистих цілях, знімаючи їх в банкоматі або розплачуючись за терміналу. Картка «Приватбанку «Універсальна» має ряд переваг, за яким кожен другий українець вибирає саме цей банк.

Вигідна кредитна карта «Універсальна» від Приватбанку

Хто може отримати і де можна розплачуватися

Стати власником пластику з відповідним кредитним лімітом на рахунку може кожен українець. Процес оформлення карти Універсальна займає не більше 15 хвилин, а єдині умови для її отримання — це надання паспорта та ІПН.

Оплачувати послуги, в тому числі Ейвон або покупки ЗАЛІЗНИЧНИХ квитків, платити карткою можна не тільки на території України, але і за кордоном, що є великою перевагою. При необхідності, з рахунку карти Приватбанку можна зняти готівку в будь-якому банкоматі, і навіть за кордоном.

Як оформити кредитку

Отримати можна двома способами:

 • Звернутися в будь-яке відділення «Приватбанку» з відповідним запитом.
 • Заповнити електронну анкету на сайті Приватбанку, і замовити доставку кур’єром по Україні.

Якщо представити довідку про доходи при оформленні кредитки, то це зіграє позитивну роль на обсязі кредитного ліміту.

Умови кредитування

При отриманні на кредитці міститься відповідна суму коштів, яка обумовлюється ще на етапі оформлення документації. Для кожного клієнта обсяг кредитного ліміту різний, і розглядається в індивідуальному порядку.

Користувач має можливість зараховувати на рахунок особисті кошти, переводити гроші і використовувати пластик для розрахунку через термінали. При використанні кредитної позики діють наступні умови:

 • Пільговий період 55 днів, протягом якого користувачеві дозволено використовувати кредит за своїм призначенням. Якщо повернути суму назад на рахунок у зазначений період, то ніяких переплат по нарахуванню відсотків робити не знадобиться. Єдина умова — розрахунки треба проводити через термінали
 • Погашення заборгованості відбувається до 25 числа кожного місяця.
 • Безвідсотковий кредит поширюється тільки у випадку розрахунку пластиком через термінали. Пільговий період 55 днів не поширюється на ситуації, коли кредитні гроші знімаються в банкоматі або касі.
 • Базова кредитна ставка по картці «Універсальна» становить 3,6%.
 • Вартість обов’язкового щомісячного платежу складає 5% від суми заборгованості. Обов’язковий платіж нараховується у випадку, якщо користувач не повертає гроші на кредитку після закінчення пільгового періоду.
 • Якщо кошти з пластику знімаються в банкоматі, то в залежності від суми, що знімається, з рахунку списується відповідна комісія від 7 грн до 47 грн — при знятті грошей від 1 до 1000 гривень, а також 4% від суми, якщо знімається більше 1000 гривень.
 • При знятті особистих грошей в банкоматі Приватбанк також стягується комісія в розмірі 1%.
 • Якщо особисті кошти з картки знімаються за кордоном, то розмір комісії дорівнює 2%.
 • Якщо на карті зберігати власні гроші, то на залишок буде нараховуватися 7% річних за умови, що сума більше 100 гривень.

Вигідна кредитна карта «Універсальна» від Приватбанку Вигідна кредитна карта «Універсальна» від Приватбанку Вигідна кредитна карта «Універсальна» від ПриватбанкуВигідна кредитна карта «Універсальна» від Приватбанку

Поповнення пластику можна виконувати різними способами — через касу, через термінали Приватбанку, електронні сервіси.

Як активувати картку «Універсальна»

Після отримання картки, її необхідно активувати, для чого достатньо здійснити будь-яку операцію оплати через термінал або перевірити баланс в банкоматі. У процесі користування карткою можна контролювати кошти, а також всі операції, які проводяться через особистий кабінет сервісу Приват24, шляхом отримання повідомлень на телефон у вигляді SMS або по Viber. Вартість пластику становить 0 гривень, тому вже зараз кожен зможе замовити кредитку, і почати нею розплачуватися за покупки та послуги через термінали, так як це перший універсальний спосіб використання кредитних позикою.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь