Виплати AdSense через приват – ПриватБанк

Власники веб-сайтів заробляють, представляючи свої сторінки для контекстної реклами від Google AdSense. Раз на місяць сервіс перераховує накопичення учасникам програми, мінімальний переклад – 100 доларів. Клієнтів Приватбанку хвилює питання: «чи Можна перерахувати виплату AdSense на карту Приватбанку?». Така можливість реалізована в оанлайн-банкінгу Приват 24.

ПриватБанк Adsense SWIFT

Користувачі відзначають, що переведення в готівку чека Google Adsense через касу відділення банку – дуже тривалий процес. Він може відбуватися 2-3 місяці. Набагато швидше буде відбуватися виплата SWIFT-платежем через Приват 24: всього 10 хвилин – і долари будуть на вашому рахунку.

Що для цього необхідно зробити?

 • Створити інтернет-карту. Перейдіть «Всі послуги»/«Налаштування»/«Замовити карту». Валюту вибирайте ту саму, яка вказана для перерахувань у вашому обліковому записі Google Adsense. Остаточно підтвердіть ваші дії кодом SMS.

  Переведення в готівку чеків Adsense Приват 24

  Подальші дії банківської операції «Обналічка чека Ggoogle Adsense – Приват24» проводимо на сторінці сервісу контекстної реклами.

 • Заповніть електронний бланк для перерахування на англійській мові. Вкажіть реквізити SWIFT-платежі, отримані на сторінках онлайн-банкінгу, а також дані банку-посередника.

  Не забудьте заздалегідь отримати доларову картку Приватбанку, щоб перевести перераховані гроші. Заявку можна подати на сайті або через Приват 24. Оператор зв’яжеться з вами, уточнить особисті дані і поцікавиться, де вам зручніше забрати картку. Протягом 5 днів ви зможете отримати її у відділенні Привабанк і переводити зароблені долари.

 • Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь