Виплати AdSense через приват: як перевести в готівку чеки?

Сьогодні контекстна реклама є одним з найбільш поширених типів заробітку в інтернеті. Багато пошукові системи та інші ресурси мають свої власні сервіси для здійснення просування тих чи інших товарів і послуг у вигляді рекламної інформації на різних сайтах. По суті, інтернет-сторінка отримує гроші компанії, реклама якої розміщена на ній, всякий раз, коли один користувач відкриває відповідне посилання або ж просто переглядає зображення. Всі такі системи працюють в автоматичному режимі, так що стабільно раз в місяць (чи інший проміжок часу) зароблені кошти приходять на рахунок власника сайту.

Принцип функціонування сервісу AdSense, в принципі, мало чим відрізняється від всіх інших. Власники сайтів надають свої сторінки для розміщення рекламної інформації, у той час, як сервіс в автоматичному режимі перераховує їм зароблені кошти один раз в місяць. При цьому, мінімальною сумою, яка може бути перерахована за один раз, є сума в сто американських доларів.

Виплати AdSense через приват: як перевести в готівку чеки?

Налаштування виводу грошей з AdSense на карту Приватбанку

Величезна кількість людей цікавить питання, як можуть взаємодіяти AdSense і Приватбанк. Правила AdSense передбачають таку можливість, а тому на питання «чи реально отримувати гроші від google adsense відразу на свою картку Приватбанку в usd» можна однозначно відповісти – так. Це можливо, якщо клієнт користується онлайн-сервісом Приватбанку під назвою Приват24.

Багато клієнтів Приватбанку відзначають той факт, що виведення коштів за картку у відділенні –надзвичайно тривалий процес, який не підходить, якщо терміново потрібно отримати гроші. Це може зайняти від двох до трьох місяців, що категорично не влаштовує багатьох клієнтів. Тому вони користуються альтернативним варіантом – можливостями, наданими ресурсом Приват24. Отримати гроші від google AdSense Приватбанк дає можливість буквально за десять хвилин. Долари самі надійдуть на ту карту, яку вкаже клієнт.

Що ж для цього треба зробити? Щоб отримувати гроші від AdSense через Приватбанк одразу – просто слідуйте цим алгоритмом:

  • зайдіть на ресурс Приват24 і створити віртуальну карту. Відповідний сервіс можна отримати, пройшовши в меню послуг і налаштувань;
  • вкажіть валюту, в якій вам будуть приходити платежі;
  • підтвердіть свої наміри, відправивши відповідний код, який прийде вам на телефон у вигляді повідомлення;
  • отримаєте всі необхідні для здійснення платежів дані. Їх можна виявити, якщо клацнути кнопку отримання інформації;
  • визначте конкретну каточку, на яку будуть приходити платежі.

Якщо всі дії були здійснені правильно – можна вважати, що у клієнта з’явилася повноцінна карта для отримання платежів від AdSense.

Як перевести в готівку чеки AdSense

Всі дії з переведення в готівку чеків AdSense через Приват24 здійснюються безпосередньо на сайті того ресурсу, який забезпечує демонстрацію контекстної реклами на веб-сторінках. Для того, щоб перевести в готівку чек, необхідно заповнити спеціальну анкету англійською мовою, після чого вказати всі дані, що стосуються платежу, які були отримані на інтернет-сторінках онлайн-системи банкінгу, а також того банківської установи, яка є посередником при здійсненні всіх операцій (в даному випадку мова про Приватбанку). В обов’язковому порядку необхідно вказати, що обраний спосіб оплати і переведення в готівку чеків з AdSense є основним для даного конкретного користувача.

Після того, як буде отримано підтвердження про зазначені вище дії – система автоматично перераховувати всі гроші на вибраний рахунок раз на місяць (або більш часто в залежності від типу послуг).

Дуже важливо завчасно отримати в Приватбанку картку для розрахунку доларами. Її можна замовити, і вона буде виготовлена протягом декількох днів. Вона знадобиться для безпосереднього переведення всіх коштів, які будуть зароблені користувачем через систему AdSense. Оформлення заявки на таку картку здійснюється в будь-якому відділенні Приватбанку, і займає мінімум часу.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь