Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.

Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.

Для того щоб робити покупки в певній мережі інтернет-магазинів ПриватБанк пропонує своїм клієнтом оформлення інтернет-карти (ІК). Її ще називають віртуальною картою.

При цьому якщо у клієнта банку вже є яка-небудь інша кредитка, це не означає, що він не може здійснювати оплати за допомогою її. Просто використання віртуальної карти кілька зручніше. За останніми опитуваннями клієнтів, перевага віддається саме їй.

Спробуємо розібратися, що це за карта як її отримати і використовувати.

Зміст:

 • 1 Що таке інтернет-карта
 • 2 Як оформити віртуальну карту
 • 3 Особливості роботи з віртуальною картою

Що таке інтернет-карта

Віртуальна кредитка має одну істотну відмінність від звичайної платіжної – її не можна помацати. Тобто є банківський рахунок, на якому розміщені особисті кошти клієнта, а самого пластику немає.

У віртуальній кредитки є один значний плюс – її неможливо втратити. Крім цього вона має ще кілька переваг:

 • Підтримка міжнародної платіжної системи VISA.
 • Відсутність прив’язки до будь-яким іншим платіжним карткам її власника.
 • Немає необхідності у відвідуванні відділення банку для того щоб отримати ІК на руки.
 • Здійснення безпечних покупок в мережі інтернет, придбання залізничних квитків, і оплати перельотів, бронювання готельних номерів і багато іншого.
 • Віртуальну кредитку не потрібно регулярно поповнювати, за її обслуговування не доведеться платити банку. А найголовніше – вона призначена тільки для інтернет покупок, тому зняти по ній готівкові кошти неможливо.

  Як оформити віртуальну карту

  Оформити інтернет-кредитку дуже просто. Для цього досить мати підключений до мережі інтернет комп’ютер і бути зареєстрованим в Приват24. Після оформлення термін її дії – 10 років. При цьому ІЧ можна оформити як у національній валюті, так і в іноземній (USD, UAH EVRO).

  Оформлення віртуальної кредитки займе не більше 5 хвилин. Після позитивного завершення процедури її випуск відбувається практично миттєво.

  Для оформлення клієнта Приватбанку слід виконати наступні дії:

 • Заходимо на сервіс Приват24 і проходимо звичайну авторизацію.
 • У віконці знаходимо самий останній пункт меню у верхній сходинці «Ще». Натискаємо на нього. Тут же вискочить додатковий список, в якому потрібно вибрати опцію «Налаштування». Далі натискаємо на «Карти».Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.
 • В наступному додатковому меню вибираємо закладку «Замовити карти». Варто звернути увагу на те, що без наявності хоча б однієї звичайної кредитки замовити віртуальну буде не можливо.Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.
 • Тепер система запропонує вибрати її тип. Вибираємо VISA.Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.
 • Відкриється нова форма, в якій необхідно вказати адресу доставки. Фактично доставка проводитися не буде. Тому слід ввести дані, які вже є в банку після оформлення первинної платіжної картки.Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.
 • Після натискання кнопки «Замовити» запит відправляється на обробку в банк. Довго чекати не доведеться. Через невеликий проміжок часу до загального списку наявних карт додатися віртуальна.Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.
 • У системі Приват24, а також на мобільний телефон прийде лист, в якому буде інформація про новий платіжному інструменті та строк його дії.Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.
 • Особливості роботи з віртуальною картою

  Віртуальна картка від Приватбанку: відкриття, обслуговування, тарифи.

  Для того щоб розплачуватися віртуальної кредиткою на ній повинні бути гроші. Поповнити її дуже просто. Для цього в Приват24 потрібно скористатися операцією «Переказ коштів між Вашими рахунками» і закинути на неї потрібну суму. Таку ж процедуру можна виконати і через термінал або банкомат.

  Для зручності використання інтернет-карти, для користувачів створено відео-інструкція. Вона знаходиться в закладці «Поради». Після її перегляду буде просто підключити віртуальну кредитку до різних сервісів і програм.

  Всю інформацію по картці клієнт може перевірити через сервіс Приват24 в розділі «Мої рахунки».

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь