Віртуальна картка від Приватбанку

«Інтернет-картка від Приватбанку» — міжнародна віртуальна картка для здійснення платежів в Інтернет-магазинах, PayPal, Google Play і App Store.

Абсолютно всіма картками Приватбанку можливо платити в інтернеті. Вам достатньо відкрити її в Приват24. Проте все більше наших клієнтів використовують інтернет-карту при згуртовуванні послуг або товарів. У цій статті ми розповімо, що таке інтернет-картка від Приватбанку.

Віртуальна картка від Приватбанку – це віртуальна банківська картка, тобто є, а пластика немає! Вся інформація зберігається в базі даних Приватбанку. Так що втратити карту Ви не зможете.

Як тільки Ви вибрали товар в мережі і вирішили його придбати, Ви перераховуєте зі своєї основної картки необхідну суму на інтернет-карту Приватбанку і вже з неї здійснюєте оплату. Таким чином навіть якщо хтось зможе отримати дані вашої інтернет-карта, то він не виявить до неї ні копійки.

Процес оплати не відрізняється від оплати звичайної карти в інтернеті. Для того, щоб купити щось в інтернеті, Вам потрібно ввести № вашої картки (0000-1234-5678-9101, наприклад), ім’я власника, термін її дії (01/18, наприклад), CVV2 код (складається з 3-х цифр) і все… оплата проходить миттєво.

Оформити віртуальну карту від Приватбанку зможете за кілька хвилин в Приват24. Необхідно вибрати: Всі послуги, потім пункт Карти і потім Замовлення карти, вибираємо картку Visa Classic Internet і бажану валюту. СVV2 код отримаєте смс на ваш мобільний номер.

Оформіть інтернет-карту від Приватбанку прямо зараз на Приват24.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь