Вивести Вебмані на картку Приватбанку

У цій статті ми Вам покажемо, як за допомогою онлайн обмінників, можна швидко вивести Вебмані на карту від Приватбанку. Як правило висновок через офіційний сайт Вебмані, займає 3-4 банківських дні, погодьтеся, що це дуже довго, а гроші Вам потрібні чим швидше, тим краще.


Ми покажемо Вам як швидко можна вивести гроші на картку Приватбанку, протягом пари годин максимум.

Знайти хороший обменний для виведення Вебмані нам допоможе цей сайт: www.obmennik.ws, за допомогою якого можна легко і просто знайти найвигідніший курс обміну.

Показувати виведення Вебмані на ПриватБанк, ми будемо на прикладі обмінника obmennik, який розташований за адресою: www.obmennik.ws

Крок 1: Для початку Вам потрібно зареєструватися (Реєстрація на якомусь з обмінників, якщо Ви їм будете постійно користуватися, дасть Вам згодом додаткові знижки або бонуси)

Крок 2: Після реєстрації переходимо на головну сторінку сайту і у вікні висновок Webmoney вказуємо скільки грошей і з якого гаманця Ви хочете перевести на карту Приватбанку. Після заповнення і вибору маршруту перекладу натисніть на кнопку «Продовжити»

Вивести Вебмані на картку ПриватбанкуКрок 3: Після чого перейдете на сторінку, де потрібно вказати реквізити переказу. Все, що Вам потрібно вказати номер гаманця в системі Вебмані, Ф. В. О. одержувача

Важливо! Ф. В. О. одержувача повинні збігатися як у Вебмані так і в Приватбанку, більш того у Вас має бути хоча б формальний атестат в Вебмані в іншому випадку платіж скоріше за все не пройде, і нарешті вказуємо номер картки Приватбанку.

Після чого натискаєте кнопку «Продовжити».

Вивести Вебмані на картку ПриватбанкуКрок 4: На наступній сторінці Вам запропонують перевірити правильність введених даних, після чого Ви перейдете на сторінку оплати.

Як правило, переклад зараховується в межах 1-2 годин. Також не забувайте дивитися який у них грошовий ліміт в Приват 24, якщо грошей в обміннику на той момент буде недостатньо, а замовлення на висновок Ви вже зробили, то платіж може трохи затриматися, але не суттєво.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь