Взяти кредит в Приватбанку готівкою

Зміст

 • 1 Різновиди кредитів Приваті
 • 2 Два способи взяти кредит готівкою в Приватбанку

Зараз вже неможливо уявити людину, не брав хоч раз в житті гроші в борг у банку. В Україні, як, втім, і в будь-якій іншій країні люди звертаються в банківські відділення, коли хочуть придбати щось для себе, або здійснити задуману мрію. Чи можна взяти кредит у Приватбанку? Часто бувають необхідні позикові кошти. Купівля побутової техніки, поїздка у відпустку, оплата за навчання – це ті поодинокі випадки, коли люди йдуть і беруть кредит в ПриватБанк.

Взяти кредит в Приватбанку готівкою

Більшість великих торгових мереж співпрацюють з банками і пропонують свої товари в розстрочку. Але іноді потрібні гроші готівкою. У такому випадку ви можете в Приватбанку взяти кредит готівкою, якщо раніше вже зверталися в банк, у вас хороша історію, не допускали прострочень платежів при попередніх кредити і не маєте непогашеної заборгованості. Якщо ці умови дотримані, то отримати грошовий кредит в Приватбанку цілком можливо.

Для довідки. Найбільший банк України – Приват, встановлює свої розміри у видачі кредитних коштів. Верхня межа буде залежати від цілей, на які укладається договір і статусу клієнта.

Різновиди кредитів Приваті

Всі види умовно можна розділити на:

 • Цільові – кредитні кошти, які оформлюються під певну покупку. Це може бути техніка для кухні і дому, меблі, автомобіль, квартира. У цю категорію входить і оплата за навчання. Тобто все, що ви вирішили придбати і знаєте, що саме вам потрібно.
 • При кредиті на певні товари банк допомагає додатково заощадити на покупці. Якщо ви мрієте придбати, наприклад, автомобіль, то видаючи гроші в кредит Приватбанк візьме турботи по оформленню та реєстрації машини в ДАІ на себе. Крім реєстрації клієнту буде запропоновано ряд інших послуг, які будуть цікаві і вигідні.

 • Універсальні – без позначення конкретної мети. Ви можете зайняти гроші в кредит в Приватбанку на свої потреби, не вказуючи при цьому, що вони потрібні.
 • Важливо! Гроші на нецільові кредити можуть бути видані тільки безготівковим шляхом, шляхом зарахування їх на потрібний рахунок.

  У будь-якому випадку, ви повинні будете погасити заборгованість перед банком, згідно з умовами договору, розрахованої за схемою виплат грошового кредиту Приватбанку.

  Якщо вам потрібна готівка, то отримати їх в Приватбанку теж цілком можливо. Для цього є кілька способів.

  Два способи взяти кредит готівкою в Приватбанку

 • Кредитна карта. Її оформлення не займає багато часу, позикові кошти не видаються на руки, а зараховуються на картковий рахунок. Після цього ви можете знімати потрібні суми і використовувати їх на свій розсуд.
 • В момент оформлення кредитки укладається договір, в якому прописуються всі умови. При цьому вибирається ліміт – планка, вище якої неможливо зняти гроші. Він може змінюватися від виду випускається пластику.

  Взяти кредит в Приватбанку готівкою

  Кредитка Приватбанку має ліміт до 50000 гривень. Після укладання і підписання договору, вона видається вам на руки, і ви можете відразу знімати гроші.

  Увага! необхідно вчасно погашати заборгованість, інакше за прострочення можуть бути призначені штрафні санкції, аж до звернення банку до суду з вимогою повернути всі позикові кошти. Ваше майно може потрапити під заставу до повного повернення боргу банку.

  Незважаючи на те, що верхня планка ліміту 50000, відразу вам таку суму не встановлять. Власникам карти Приватбанку «Універсальна» встановлюється спочатку невеликий кредитний ліміт, і тільки в тому випадку, якщо заборгованість регулярно, без прострочень погашається, можливо підвищення кредиту до верхньої межі – 25000 гривень. Сумлінним позичальникам підвищується автоматично, без відвідування банку. Після звернення в ПриватБанк гроші в кредит будуть нараховані на карту.

 • Кредитний договір. Оформляється в Приватбанку індивідуально. У банку Приват кредит готівкою має свою планку, понад 100000 гривень вам не видадуть. Термін не більше 24 місяців. Якщо ви постійний клієнт, маєте високий статус і хорошу історію, вам підуть на зустріч і змінять верхню планку ліміту і термін дії договору. Ці випадки розглядаються в приватному порядку.
 • Увага! При наявності поганої кредитної історії не намагайтеся приховати цей факт. За запитом Приватбанку, бюро кредитних історій (Україна), завжди дасть точні відомості про вас, як про позичальника. Якщо у вас є прострочені платежі, або зовсім непогашені, вам буде відмовлено у кредиті Приватбанку готівкою.

  Взяти кредит в Приватбанку готівкою

  Для оформлення індивідуального кредитного договору треба знати, що гроші не видаються в день звернення. На розгляду заявки буде потрібно час, зазвичай це займає кілька днів. Ваша заявка буде розглядатися тільки в тому випадку, якщо ви – постійний клієнт банку і зможете запевнити в хорошій платоспроможності.

  Для того, щоб укласти кредитний договір вам необхідно:

  • відвідати відділення банку Приват. Пред’явити паспорт і озвучити бажання взяти кредит у Приватбанку готівкою;
  • крім паспорта вас можуть попросити пред’явити пластикову карту, як доказ того, що ви постійний клієнт банку;
  • наявність довідки про доходи, або про заробітну плату можуть збільшити ваш шанс на отримання великої суми кредиту ПриватБанк готівкою;
  • після необхідної перевірки всіх наданих документів заява йде на розгляд. У випадку, якщо вся інформація вірна, вас сповістять по телефону і запросять прийти в банк для укладення договору.

  Важливо! Ви можете розраховувати на кредит готівкою Приватбанку України, якщо у вас гарна кредитна історія, вам не менше 21 року і не більше 59 років.

  Якщо ви розраховуєте взяти більшу суму, необхідно пам’ятати, що і відсотки будуть нараховані теж високі, процентна ставка при збільшеному розмірі кредиту буде більше 20%. За оформлення такого кредиту може братися комісія.

  Як бачите, кредит в Приватбанку готівкою взяти можна. Для цього необхідно дотримати кілька умов та вимог банку. Після того, як Приват Банк кредит готівкою вам схвалить, потрібно буде подбати про його своєчасному погашенні.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь