Хто такий Агент Приватбанку і як ним стати.

Хто такий Агент Приватбанку і як ним стати.

ПриватБанк – це одне з найпопулярніших і затребуваних кредитних установ в Україні. Незважаючи на величезну клієнтуру, банк завжди радий новим користувачам послуг. Адже у нього завжди є безліч вигідних і цікавих пропозицій.

Тому ПриватБанк запрошує до співпраці агентів. Тих людей, які є прихильниками банку і можуть доступно і зрозуміло розповісти про його послугах своїм друзям, знайомим, однокурсників і іншим особам. Якщо хто-небудь з них підпише з ПриватБанком договір на будь-фінансове обслуговування посередник, а він же агент, отримає суттєве заохочення. Таким чином, за місяць можна отримати солідний дохід у 15 тисяч гривень і більше.

Зміст:

 • 1 Хто такий Агент Приватбанку
 • 2 Як стати агентом
 • 3 Основні переваги роботи агентом
 • 4 Скільки можна заробити

Хто такий Агент Приватбанку


Це звичайна людина, яка у вільний час поширює корисну інформацію про Приватбанку і його фінансових продуктах. Він може робити це будь-яким зручним способом серед близьких друзів або родичів або зовсім не знайомих людей. Важливий результат – звернення за обслуговуванням у фінансову установу з посиланням на посередника.

Як стати агентом

Для того щоб стати агентом повнолітній громадянин повинен мати карту «універсальну» від Приватбанку. Це позаштатне співпрацю. Для того щоб почати необхідно зробити наступні дії:

 • Стати клієнтом Приватбанку, оформивши картку «універсальна» для зарахування на неї покладеного винагороди за роботу.
 • Подати заявку.
 • Для того щоб стати агентом немає необхідності підписувати угоду в одному з відділень банку. Кандидат може це зробити будь-яким з перерахованих способів:

 • Оформити онлайн-заявку через офіційний сайт банку.
 • Використовувати мобільний додаток ПриватАгент.
 • Скористатися одним з банкоматів. Для цього в меню послуг потрібно знайти пропозицію «Продавайте і заробляйте».
 • Через дзвінок на гарячу лінію за номером 3700.
 • Не відмовляйтеся від «живого» спілкування. Може бути воно й забере більше часу, зате в спокійній обстановці можна дізнатися всі нюанси роботи та можливі суми заробітку.

  Не варто боятися, початкуючий агент не відправляється у вільне плавання». До нього прикріплюється наставник, який допоможе працювати з сервісами, проконсультує по пропонованих банківських продуктів. Ця людина буде надавати будь-яку посильну допомогу в процесі роботи.

  Основні переваги роботи агентом

  Хто такий Агент Приватбанку і як ним стати.Будь-яка робота за вільним графіком має одну вагому перевагу – відсутність фіксованого робочого часу. Тобто позаштатний співробітник банку може присвячувати діяльності стільки годин на день, скільки він може виділити. При цьому не завжди необхідно призначати будь-які ділові зустрічі. Найчастіше спілкування відбувається в неформальній обстановці при дружньому спілкуванні.

  До основних переваг роботи в якості агента можна віднести наступні:

 • Заробіток залежить тільки від агента. Він може працювати по 1-2 години в день. Але краще виділити більше часу, адже від цього залежить кінцевий результат.
 • Вільний графік роботи. З деякими людьми можна поспілкуватися навіть у нічний час.
 • Самостійний вибір місця для бесіди. Розповісти про послуги можна коли завгодно і де завгодно – при спільному поході на концерт, в спортзал або кафе. Місце не має значення, головне знайти уважного слухача.
 • Скільки можна заробити

  В цьому випадку не існує максимальної межі можливого заробітку. Все залежить від людини і його можливостей. Чим більше готовий агент працювати, тим кращого результату він доб’ється.

  В момент оформлення заявки агент може вивчити список пропонованих банком фінансових послуг та бали, які йому за них будуть нараховуватися. Кожен банківський продукт має свою розцінку.

  Хто такий Агент Приватбанку і як ним стати.Вищенаведений перелік актуальний на момент написання матеріалу. Банк постійно розширює спектр пропонованих послуг, отже, змінюється список і оплата за нього. За відгуками досвідчених агентів найбільш продаваними банківськими продуктами є пенсійні картки та оформлення будь-яких кредиток.

  Люди похилого віку ще не особливо охоплений сегмент можливої аудиторії. Як тільки з одним з них буде підписаний договір на карткове обслуговування, агент отримує свою винагороду – 25 гривень. При оформленні звичайної кредитки заохочення менше – 3 бали або 16 гривень.

  Чим більше балів, тим вище рейтинг агента. А це додаткові бонуси. Наприклад, агент Premium класу може розраховувати на безкоштовне отримання елітної карти від Приватбанку.

  На агентів поширюється дія програми «Вид Майбутнього», згідно з якою за деякими продуктами можна отримати до 50% додаткового винагороди.

  Серед особливих привілеїв можна виділити безкоштовне навчання за допомогою семінарів або майстер-класів. А також отримання будь-якого рекламно-інформаційного матеріалу на руки.

  ПриватБанк зацікавлений у довгостроковому співробітництві. Тому агенти підтримуються цілодобово. Скориставшись особливим агентськими додатком або послугами служби сприяння, агент може швидко вирішити будь-яке питання. Такі взаємини дозволяють максимально підвищити якість роботи починаючого працівника. Одночасно збільшується і фінансовий показник праці – кінцевий заробіток за місяць.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь