Як активувати картку Приватбанку – ПриватБанк

Нова картка Приватбанку вимагає обов’язкової активації. За допомогою цієї процедури система ідентифікує особисті дані клієнта з банківським рахунком. Для активації необхідний номер телефону клієнта. Радимо вказувати діючий номер, яким ви користуєтеся постійно. Він знадобиться, щоб активувати карту Приватбанку через інтернет.

Мобільний банкінг – основна форма спілкування банківської системи з клієнтом, особливо в питаннях активації карт. Активувати картку Приватбанку інтернет-сервіс не допоможе, поки така функція в Приват 24 відсутня. Однак можна зв’язатися з онлайн-оператором і проконсультуватися з питання, що цікавить вас.

Як активувати картку Приватбанку?

ПриватБанк пропонує 4 способи. Клієнт може вибрати і скористатися будь-яким з можливих варіантів.

 • Надіслати SMS абоненту 10060 з таким текстом «ACTIVE+ХХХХ» (ХХХХ – чотири останні цифри номера картки). Це повідомлення не повинно містити ніякої іншої інформації або зайвих пробілів.
 • Зателефонувати 0-800-500-804. Це номер автоматичної лінії обслуговування клієнтів. Якщо вас цікавить, як активувати Універсальну карту Приватбанку, вкажіть саме цей пункт. Далі електронний оператор покроково пояснить вам процедуру активації.
 • Набрати номер сервісу по обслуговуванню клієнтів 0-800-500-003. Задайте оператору хвилюючий вас питання, наприклад, як активувати карту для виплат Приватбанку. Він поцікавиться необхідної для ідентифікації інформацією. Якщо надані дані будуть повністю співпадати з зазначеними в реєстраційній анкеті, карту активують через півгодини.
 • Скористатися банкоматом. Вставте картку в картоприймач вкажіть свій телефон. Система відправить вам динамічний пароль. Цифри потрібно ввести з клавіатури банкомату.

  Як активувати кредитну картку Приватбанку?

  Кредитну карту активують так само, як і інші банківські продукти Приватбанку. Через мобільні сервіси або термінал процедура займе не більше години. Якщо активація пройшла успішно, на номер клієнта приходить SMS з поздоровленням. На нову карту будь-якого виду ПриватБанк нараховує 10 грн. Оплатіть картою покупки в найближчі 30 днів, і цей бонус буде зарахований.

  Активну кредитну картку можна додати до своїх рахунків через Приват 24. На сторінці «Мої рахунки» ви зможете контролювати баланс, уточнювати обов’язковий платіж і повну суму погашення. Ця інформація також доступна власникам смартфонів в мобільній версії інтернет-банкінгу.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь