Як активувати кредитну картку Приватбанку?

Кожну нову кредитну картку Приватбанку перед першим використанням потрібно активувати. Це правило введено з метою забезпечення безпеки фінансів клієнта і проводиться виключно з використанням номерів телефонів, вказаних в анкеті при отриманні кредитки.

Як активувати кредитну картку Приватбанку?Є чотири способи активації картки, ви можете скористатися будь-яким з них:

  • Для активації картки можна відправити СМС на номер 10060 з текстом ACTIVE+NNNN (NNNN — це 4 останні цифри активованої карти). Припустимо, номер вашої картки 4444-5555-7777-8243, тоді вам потрібно відправити СМС з текстом ACTIVE+8243. Ніяких інших знаків, а також прогалин у тексті СМС бути не повинно.
  • Зателефонувати за номером 0 800 500 80 4 — це автоматизована система обслуговування клієнтів Приватбанку. Виберіть пункт “Активація картки Універсальна” і дотримуйтесь інструкцій електронного помічника.
  • Зателефонувати в центр обслуговування за номером телефону 0 800 500 00 3 і повідомити оператору мету свого дзвінка. Далі просто відповідайте на питання оператора.
  • Також активувати кредитну картку Приватбанку «Універсальна» можна в будь-якому банкоматі. Вставте карту в приймач банкомату, далі введіть номер свого телефону. Після цього на ваш номер прийде СМС з паролем, який також потрібно ввести з клавіатури банкомату, щоб підтвердити номер телефону.

Якщо все пройшло успішно, на ваш телефон прийде СМС з поздоровленням про успішної активації. ПриватБанк вітає усіх своїх нових клієнтів і нараховує на кожну активовану картку бонус у розмірі 10-ти гривень. Цей бонус залишиться ваш, якщо ви скористаєтеся кредитною карткою протягом 30-ти днів після активації.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь