Як дізнатися баланс картки Приватбанку через інтернет?

Сьогодні в нашій країні існує досить багато різноманітних банків. Серед них особливо виділяється ПриватБанк. Цей банк можна сміливо назвати самим популярним банком на території України. Адже величезна кількість людей стали користувачами цього банку. Особливо популярним продуктом даного банку є банківська карта.

За статистикою, на 1-е жовтня 2012 року в Україні ПриватБанком було випущено 35,3 мільйонів штук банківських карток. Якщо порівнювати зі статистикою активних карток, то вона також досить висока в порівнянні з іншими існуючими банками в Україні. Активними картками вважаються тільки ті, з якими за останні три місяці відбувалися які-небудь операції. Таких карток було всього 14,9 мільйонів штук. Порівняно з іншими банками, частка карткового сегмента Приватбанку складає 42,8%.
Як дізнатися баланс картки Приватбанку через інтернет?
Наші співвітчизники все більше звикають до банківських картках. Адже картка завжди під рукою. Саме за допомогою неї ви зможете розташовувати засобами так, як ви хочете. Крім того, що знімати гроші з картки, потрібно знати і як дізнатися баланс картки приватбанку через інтернет. І немає різниці, позикові ці гроші або свої власні. Ви можете зняти кошти і розраховуватися готівкою, користуватися послугами оплати через Інтернет або ж просто проводити безготівкові розрахунки. Це досить зручно та економно.

ПриватБанк створює умови для максимально зручного користування картками. По всій країні існує величезна кількість банкоматів і відділень банку. Банк пропонує своїм клієнтам широкий вибір банківських карт. Але все ж, кожній людині необхідно буде інформація про те, як дізнатися баланс картки приватбанку через інтернет. Як же це зробити? Існує кілька способів. Ви можете перевірити рахунок за допомогою свого мобільного телефону і банківської послуги Mobile Banking, сам зможуть допомогти термінали самообслуговування і банкомати. Ви також можете зателефонувати на гарячу лінію і скористатися випискою по RSS (новий спосіб перевірки). Крім всіх перерахованих, можна перевірити рахунок банківської картки за допомогою виходу в інтернет. Це дуже зручно і практично.

Що для цього потрібно?

Для того, щоб скористатися послугою Приват24 необхідно зареєструватися на офіційному сайті системи. Потім вам потрібно буде вводити свій логін і пароль. Нескладна процедура реєстрації не забере у вас більше кількох хвилин.

Після того, як ви ввійдете в систему, з лівої сторони інтерфейсу у вас будуть відображатися всі ваші карти. Баланс по карті оновлюється при вході в систему. Ви зможете відразу побачити суму, яка значиться на балансі вашої карти. Також ви зможете легко переглянути і роздрукувати виписку по банківській карті за необхідний період.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 5
 1. катерина

  я хочу перевірити свій особистий рахунок номер карти 5168757232072720 дівоче імя матері сінкевич марія арсенівна я сінкевич катерина ефремівна

  1. Лакуста Тетяна (author)

   Доброго дня, нажаль ми не маємо такої інформації, вам самостійно потрібно перевірити, для цього зареєструйтесь на Приват24, як це зробити читайте тут

    https://privat24business.pp.ua/reyestraciya-novogo-koristuvacha-v-privat-24/
 2. Руденко

  нормально

 3. Сергій

  Добрий вечір я на даний момент знаходжуся за кордоном , український номер телефону який підключений до банківської картки заблоковано, як мені перевірити залишок і обіг коштів?

  1. Лакуста Тетяна (author)

   Нажаль такої можливості немає, вам потрібно прийти в ПриватБанк особисто, щоб змінити номер мобільного!

Залишити відповідь