Як дізнатися баланс картки Приватбанку

Дана стаття відповість на питання: як дізнатися баланс картки Приватбанку, їх існує декілька, а саме: використовуючи номер самої картки, через інтернет банкінгу, або за допомогою смс-повідомлення.

Як дізнатися баланс картки Приватбанку
Всі без винятку клієнти Приватбанку можуть користуватися певними послугами банку, і варто зазначити, що на сьогоднішній день їх існує більше кількість. Не дивно, що кожен клієнт рано чи пізно цікавиться як можна дізнатися баланс картки Приватбанку. Адже навіть сама звичайна перевірка залишку коштів може реалізовуватися різними способами, що надає клієнтам повну свободу вибору. Ще одним, безперечною перевагою є те, що немає потреби, йти в банк або займатися пошуками банкомату – всі ці операції можна проводити, не покидаючи межі квартири. Є можливість дізнатися баланс, самостійно використовуючи інтернет або телефон.

Перевірити баланс на карті можна таким чином:

  • прийти в банк, де можна отримати виписку по карті (послуга платна і її вартість становить 2 гривні).
  • використовувати банкомат Приватбанку, в цьому випадку перевірка безкоштовна, якщо ж користуватися банкоматом іншого банку, тоді за послугу буде стягуватися плата.
  • щоб дізнатися залишок коштів на своїй карті, звернутися на гарячу лінію підтримки, яка абсолютно безкоштовна, де оператор в телефонному режимі, після деяких перевірок, може надати в повному обсязі всю необхідну інформацію.
  • перевірити залишок на балансі є можливість так само і через інтернет, зайшовши у свій особистий кабінет, іншими словами використовуючи інтернет-банкінг.
  • перевірити залишок коштів на картці, можна надіславши смс-повідомлення на певний номер, після цього буде отримано повідомлення, де відображається залишок коштів, це називається мобільний банкінг.

Інтернет і телефон можна сміливо визнати найбільш комфортними методами перегляду залишку коштів, адже щоб це зробити, клієнту не потрібно залишати будинок, а сама процедура займає дуже мало часу.

Як дізнатися баланс картки Приватбанку за номером карти?

Як дізнатися баланс картки ПриватбанкуЩоб дізнатися баланс, достатньо звернутися в технічну підтримку Приватбанку, номер для зв’язку з консультантом є на всіх картках— 0 800 500 003 – для стаціонарних телефонів та 3700 – з мобільного. Дзвінки на ці номери не оплачуються. Під час дзвінка, для надання необхідної інформації, власнику картки потрібно буде дати відповідь на деякі питання, які можуть підтвердити особу абонента. Після вдалої процедури ідентифікації, у власника картки буде можливість отримати всю інформацію, що цікавить його, тобто дізнатися не тільки залишок, а й уточнити будь-яку іншу інформацію щодо послуг банку.
Тому, щоб дізнатися баланс картки Приватбанку за номером карти, потрібно дзвонити в технічну підтримку банку.

Як дізнатися баланс картки Приватбанку через інтернет?

Під час оформлення кредитної картки, кожного відвідувача консультанти банку інформують про можливості підключення такої додаткової послуги інтернет-банкінг або ж Приват 24. Завдяки цьому, всі клієнти можуть керувати своїм рахунком у будь-який зручний час, не встаючи з-за комп’ютера. Все що потрібно, це інтернет. Якщо при оформленні картки інтернет-банкінг не підключили відразу, власник картки в будь-який момент може сам підключити цю функцію, пройшовши реєстрацію на сайті Приватбанку, після цього інтернет-банкінг буде йому доступний.

Особистий кабінет в Приват 24 дає користувачеві унікальну можливість оплачувати послуги, рахунки, відправляти гроші, поповнювати телефон, робити покупки і бронювати квитки.

Як дізнатися баланс картки ПриватбанкуСпектр можливостей Приват 24 дивно широкий, а сам особистий кабінет гранично простий у використанні. Щоб увійти в особистий кабінет Приватбанку клієнту знадобиться логін, їм є номер телефону і пароль, крім того, в окремих випадках, система може запитати смс-підтвердження. Після цього, клієнт отримує дзвінок від банку, який потрібно прийняти і підтвердити вхід в систему. В окремих випадках, користувач просто отримує смс-повідомлення з кодом для входу. Ці дані потрібно ввести при вході на сайт.

Так само, варто відзначити, для ще більшої зручності у користуванні сервісами Приватбанку було створено спеціальний додаток. Скачавши його, можна входити в свій особистий кабінет не тільки з комп’ютера, а з телефону або планшета.

Тому, щоб дізнатися баланс картки Приватбанку через інтернет потрібно або підключити інтернет під час оформлення карти, або пройти реєстрацію на сайті.

Як дізнатися баланс картки Приватбанку через смс?

Як дізнатися баланс картки ПриватбанкуДізнатися баланс картки через смс, це ще один досить зручний і швидкий варіант. Однак використовувати цю функцію можливо лише в тому випадку, якщо у користувача підключений мобільний банкінг. В цьому випадку всі зміни рахунку клієнта будуть приходити у вигляді смс-повідомлення на телефон. Якщо є необхідність уточнити залишок на балансі карти, необхідно відіслати повідомлення на 1095, для громадян Росії або на 10060, для громадян України, вказавши в повідомленні останні цифри номера карти. Вказавши ці дані, клієнт практично відразу отримає відповідне повідомлення з балансом.
Тому, щоб дізнатися баланс картки Приватбанку через смс, необхідно скористатися функцією мобільного банкінгу.

Таким чином, механіка роботи і сервіс Приватбанку дають шанси всім власникам карток контролювати свої витрати цілодобово, не приходячи в банк і не покидаючи будинок. Щоб дізнатися баланс на карті Приватбанку, можна використовувати будь-який з перерахованих вище варіантів: за допомогою Приват 24, скориставшись мобільним банкінгом або зателефонувавши на гарячу лінію.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь