Як дізнатися борг по кредитній карті від Приватбанку

Зміст

 • 1 Через інтернет-банкінг Приват24
 • 2 Віддалений банкінг – допомога при всіх виникаючих питаннях
 • 3 Інші способи дізнатися заборгованість по карті: термінал, банкомат, відділення банку

Все більше людей вважають за краще користуватися пластиковою карткою, щоб не носити з собою готівку. Безперечно, розплачуватися пластиком за товари та різні послуги зручно і просто, платіжні термінали стояти практично в кожному магазині. А переказ грошових коштів на іншу картку ви можете зробити за кілька хвилин.

У клієнтів Приватбанку є можливість при оформленні пластику, крім звичайних функцій, встановити кредитний ліміт. Це позбавить вас від відвідування банку, якщо вам знадобляться кредит.

Якщо ви не хочете, щоб вас записали у боржники Приватбанку – головне, при користуванні кредитними коштами вчасно гасити заборгованість. Щоб уникнути прострочення по платежах, необхідно знати, чи є у вас борг на кредитці.

Спочатку по карті передбачено пільговий період – термін, за який ви можете повернути кредитні кошти без комісії. В Приватбанку цей термін – до 55 днів.

Увага! Якщо ви не укладаєтеся в пільговий період і не можете погасити заборгованість, то надалі вам необхідно вносити обов’язковий платіж, що нараховується від суми кредиту і буває не менше, ніж 5 % від суми заборгованості. І при цьому, регулярний платіж має бути не менше 100 гривень.

Якщо ви регулярно платите, то ніякої заборгованості бути не може, але якщо ви пропустили платіж, то краще дізнатися, скільки ви повинні, і погасити борг.

Для довідки. Якщо у вас є непогашена заборгованість перед банком, то на цю суму будуть нараховуватися пені.

Як дізнатися, що ви повинні банку, чи ні? Для цього підходять кілька способів.

Через інтернет-банкінг Приват24

Якщо ви ще не зареєстровані на цьому сервісі, зробити це досить просто. Треба відвідати сайт і завести особистий кабінет, з якого ви зможете керувати своїми фінансами. Якщо ви вже користувалися Приват24, можете відразу подивитися борг, якщо такий є. Для цього необхідно зробити кілька нескладних дій:

 • Зайти на сайт і пройти авторизацію, ввівши пароль і код з смс-повідомлення.
 • На головній сторінці ви відразу побачите інформацію про наявну у вас заборгованості.
 • Якщо хочете дізнатися деталі, необхідно вибрати вкладку «Управління картою, рахунком».
 • Натиснути «Мої рахунки».
 • Після цього ви побачите дані карти, баланс, наявність заборгованості.

  Як дізнатися борг по кредитній карті від Приватбанку

  Мобільний телефон, зазвичай, завжди під рукою. Дізнатися баланс картки можна з його допомогою.

  Віддалений банкінг – допомога при всіх виникаючих питаннях

  Ви можете зателефонувати оператору на “гарячу лінію” та отримати консультацію з будь-якого питання, що стосується вашої банківської карти. Оператор інформує вас про борг, якщо він є. Гаряча лінія працює в цілодобовому режимі і представлена двома номерами телефонів, на які слід телефонувати— 0 800 500 003 і 3700.

  Також ви можете дізнатися, чи повинні ви банку, за допомогою смс-повідомлення. Необхідно написати на номер 10060 текст, в якому будуть 4 останні цифри з лицьової сторони вашого пластику. У відповідному повідомленні прийде повідомлення про борг.

  Інші способи дізнатися заборгованість по карті: термінал, банкомат, відділення банку

  ПриватБанк – один з найбільших банків України. У нього безліч відділень і ще більше число терміналів самообслуговування та банкоматів. Через них можна дізнатися всю інформацію по вашій карті. При цьому, не обов’язково мати її на руках, треба лише знати номер і пін-код.

  Принцип дій для терміналів і для банкоматів буде один – ви вставляєте карту, або набираєте номер, вводите пін-код і входите в систему. На моніторі відразу висвітиться інформація про наявний борг.

  Якщо ви знаходитесь неподалік від банківського відділення, можете відвідати його особисто і дізнатися цікаву для вас інформацію. При собі обов’язково мати паспорт і телефон, на який приходять повідомлення. Віддавши співробітникові карту, ви самостійно вводите пін-код від кредитки. Далі працівник банку повідомляє, чи є у вас борг перед банком, та на яку суму.

  Ми розглянули всі варіанти, як можна дізнатися, чи є у вас заборгованість. Ви можете вибрати, що на даний момент для вас більш підходяще – відвідування банку, дзвінок на гарячу лінію, сервіс Приват24, або надіслати смс-повідомлення. У будь-якому випадку все відбувається швидко, ви відразу дізнаєтеся баланс своєї картки. Після цього ви можете перейти до погашення заборгованості, якщо така знайшлась.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь